2733
2734
عنوان

روز ب روز بیشتر متنفر میشم ازش

171 بازدید | 7 پست

سلام من شوهرم خیلی وقته بهم خیانت میکنه چندباری تاپای طلاق پیش رفتم ولی چون هیچ پشتوانه ای ندارم و پدری هم ندارم نتونستم طلاق بگیرم البته شوعرمم اصلا طلاق بده نیست

امروز آقا با دوست دخترش دعوا کرده حوصله نداره چند باری سرم داد کشید هیچی نگفتم بعد اومد تو آشپزخونه دختر۳سالم داشت با بطری آب بازی میکرد یکمش ریخته بود زمین برداشت بطری رو زد سر بچه بعد دوبار برداشت زد ب دیوار بچم بمیرم براش انقدر ترسید گریه کرد منم کنترلمو از دست دادم و هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم بعدهم گفتم بچمو برمیدارم میرم نمیزارم روشم ببینی ولی خودم ک میدوتم هیچ جایی ندارم چیکار کنم من انقدر خداروصدا کردم خسته شدم یکاری شروع کردم ک بتونم پول جم کنم خودمو دخترمو راحت کنم از این زندگی ولی توش. موفق نیستم ولی باز تلاش میکنم بتونم موفق بشم ولی هیچ امیدی ندارم

همش ب سرم میزنه ی ورق قرص استرس دارم بخورم و راحت بشم از این زندگی ولی چشمم ک ب دخترم میوفته با خودم میگم اینو ب کی بسپارم همچین پدری دوروزه میکشتش

توروخدا خانوما تو این شب عزیز برام دعا کنید بخاطر دخترم صلوات بفرستین بتونم محکم باشم توکارم موفق باشم دستم بره تو جیب خودم تا برای دخترم کم نزارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامانت هست برو خونه مامانت  و ی وکیل خوب بگیر خواستی جدا شی و اینکه کار آرایشی فیبروز خیلی خو ...

مامانم خودش هزارتا گرافتاری داره نمیخوام ب فکر بدبختی منم باشه

این آرایشگری و ایناهم اول پول میخواد ک من هیچی ندارم هرچی داشتم دادم آرایش خریدم ک بفروشم سود کنم اونم انقدر خجالتی هستم نتونستم

مامانم خودش هزارتا گرافتاری داره نمیخوام ب فکر بدبختی منم باشه این آرایشگری و ایناهم اول پول میخواد ...

خب از شوهرت بگیر بعدش که راه افتادی جدا شو

فیبروز زیاد وسیله نمیخواد فقط باید سر زبون داشته باشی که مشتری هات زیاد شن

سعی کن جای پیدا کنی بری کار کنی ،بازار کار هست 

اگه امکان بیرون رفتن نداری ،حضوری برو سراغ مغازه دارها از بسته بندی گرفته تا خیاطی 

بخصوص توی مغازه‌ای تزئیناتی 

ولی دنبال شغلهای اینترنتی نباش ،اکثریت کلاهبردارن

این لوازم آرایشی که خریدی با سود کمتر حتما میتونی بفروشی   

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
سعی کن جای پیدا کنی بری کار کنی ،بازار کار هست  اگه امکان بیرون رفتن نداری ،حضوری برو سراغ مغا ...

تو شهرمون بسته بندی اصلا نیس بیرونم بخاطر دخترم نمیتونم کار کنم

این کاری ک شروع کردم شرکتش کارش درسته و کلاه برداری نیست انشلاه ک بتونم تو همین کار موفق باشم