2752
2734
عنوان

جمله های زیبا که خوندید

179 بازدید | 25 پست

شعر جمله کوتاه

یا هر متن زیبایی که شنیدید یا خیلی ها متن های زیبا و ذخیره دارن تو گوشی بگید ما هم بهره ببریم😁🌺

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

بیایین تاپیکم عکس بازی

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تمام چیزی هستی که قلب من میخواهد

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

اگر خودت برنامه ای واسه زندگی نداشته باشی جزئی از برنامه یکی دیگه میشی

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش

تـــا بــدیــن جـــا بــهر دینــار آمـــدم                  چـــون رســیدم مســت دیــدار آمـــدم

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

تو رو ارزو کرده بودم 

ولی تو از ارزوهای منم بهتری:)

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

یکیش امضامه دومیش کسایی که پشت سرم غیبت میکنید و توزندگیم فضولی میکنید منتظر باشید فصل دوم داره میاد 😂 بیشتر طنزه این

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!