2737
2734

واقعا دنیاگرده...

من دیدم طرف هرکاری کرده مثل بدی قضاوت بد خوبی و...درحق دیگران...بعداز گذشت چند وقت دقیقاااااا عین همون کار براشون اتفاق افتاده..دنیا گرده..مواظب کارامون باشیم...

من واقعا مطمعنم آدما اگه جواب همه ی کاراشونم این دنیا نبینن حتما یه مقدارشو جواب پس میدن بعد تشریف میبرن اون دنیا...

شاید خیلیاتون بگین نه فلانی فلان بدیو درحقمون کرده و خیلی ساله خوش و خرمی وفلان..ولی باور کنین اینطور نیست..اون بشر قرار جواب پس بده..حالا یا بعد ی روز..یا یه سال یا سی سال...

ولی تا جواب نده نمیتونه بره اون دنیا...

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم خیلی به کارما اعتقاد نداشتم ولی یادمه پارسال با دوستم یه دعوای خیلی شدید کردیم که مقصرش اون بود،پیش پسری که دوسش داشتم کلی پشتم صفحه گذاشت و ازم بد گفت که طرف کلا جوری شد که منو وقتی میدید راهشو عوض میکرد یا جواب سلامم نمیداد

دقیقا تابستون همون سال واقعا عاشق یه پسری شد مجازی،دو هفته بعد خبر عروسی اجباری پسره اومد،الانم هنوز تو فکر پسرس هروز عین دیوونه ها شده از بس بهش فکر میکنه،و واقعا حقشه چون من ماه ها بابت رفتن پسر موردعلاقم از زندگیم بخاطر پشت سر گوییاش گریه کردم!

زمین گرده بچه ها...

شاید بگن بخشش قشنگه ولی من چند نفر رو تا قیامت نمیتونم ببخشم زندگی خیلی خوبیم ندارن الان ولی بازم تق ...

مطمعن باش قرار اتفاقی بیفته که روزی هزاربارلگن بخاطر بدی هست ک درحق شماکردن...دقیقا درمقابلش هم قرار خدا ب شما لطف بیشتری بده

@نون_بربریییی       اره درسته😏😌 🤣منظورم پدرم

عزیزم 🥺

فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...
2738
مطمعن باش قرار اتفاقی بیفته که روزی هزاربارلگن بخاطر بدی هست ک درحق شماکردن...دقیقا درمقابلش هم قرار ...

یکیشون به مادربزرگم ظلم کرد که عزیزترین کسم بود وهمچنین مظلوم ترین ادمی که میشناختم یکیش هم یه ظلم وحشتناک به خودم کرد واقعا نمیدونم چرا باید همچین ادمایی افریده شن حیف درد زایمان مادراشون واقعا

یکیشون به مادربزرگم ظلم کرد که عزیزترین کسم بود وهمچنین مظلوم ترین ادمی که میشناختم یکیش هم یه ظلم و ...

مطمعن باش اگ واقعا بدی  در حقتون کرده باشن تا تسویه نکنن از این دنیا نمیرن

ممکنه ولی ظاهر زندگیاشون از باطن زندگی خیلیا بهتره 

قطعا ظاهرو باطن فرق دارن..مثلا طرف از سروصورتو پوست سالم بنظر میاد ولی از درون و داخل نابود شده و پر ازبیماریه..ب عنوان مثال گفتم

2706