2733
2771

واقعا دنیاگرده...

من دیدم طرف هرکاری کرده مثل بدی قضاوت بد خوبی و...درحق دیگران...بعداز گذشت چند وقت دقیقاااااا عین همون کار براشون اتفاق افتاده..دنیا گرده..مواظب کارامون باشیم...

من واقعا مطمعنم آدما اگه جواب همه ی کاراشونم این دنیا نبینن حتما یه مقدارشو جواب پس میدن بعد تشریف میبرن اون دنیا...

شاید خیلیاتون بگین نه فلانی فلان بدیو درحقمون کرده و خیلی ساله خوش و خرمی وفلان..ولی باور کنین اینطور نیست..اون بشر قرار جواب پس بده..حالا یا بعد ی روز..یا یه سال یا سی سال...

ولی تا جواب نده نمیتونه بره اون دنیا...

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم خیلی به کارما اعتقاد نداشتم ولی یادمه پارسال با دوستم یه دعوای خیلی شدید کردیم که مقصرش اون بود،پیش پسری که دوسش داشتم کلی پشتم صفحه گذاشت و ازم بد گفت که طرف کلا جوری شد که منو وقتی میدید راهشو عوض میکرد یا جواب سلامم نمیداد

دقیقا تابستون همون سال واقعا عاشق یه پسری شد مجازی،دو هفته بعد خبر عروسی اجباری پسره اومد،الانم هنوز تو فکر پسرس هروز عین دیوونه ها شده از بس بهش فکر میکنه،و واقعا حقشه چون من ماه ها بابت رفتن پسر موردعلاقم از زندگیم بخاطر پشت سر گوییاش گریه کردم!

زمین گرده بچه ها...

شاید بگن بخشش قشنگه ولی من چند نفر رو تا قیامت نمیتونم ببخشم زندگی خیلی خوبیم ندارن الان ولی بازم تق ...

مطمعن باش قرار اتفاقی بیفته که روزی هزاربارلگن بخاطر بدی هست ک درحق شماکردن...دقیقا درمقابلش هم قرار خدا ب شما لطف بیشتری بده

@نون_بربریییی       اره درسته😏😌 🤣منظورم پدرم

عزیزم 🥺

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺
امیدوارم اینطور باشه  والا من هر چی دیدم برعکس بود  هی بدی کردن ولی خوش و خرم زندگی میکن ...

از درون زندگیاشون بی‌خبری☹️

مطمعن باش قرار اتفاقی بیفته که روزی هزاربارلگن بخاطر بدی هست ک درحق شماکردن...دقیقا درمقابلش هم قرار ...

یکیشون به مادربزرگم ظلم کرد که عزیزترین کسم بود وهمچنین مظلوم ترین ادمی که میشناختم یکیش هم یه ظلم وحشتناک به خودم کرد واقعا نمیدونم چرا باید همچین ادمایی افریده شن حیف درد زایمان مادراشون واقعا

یکیشون به مادربزرگم ظلم کرد که عزیزترین کسم بود وهمچنین مظلوم ترین ادمی که میشناختم یکیش هم یه ظلم و ...

مطمعن باش اگ واقعا بدی  در حقتون کرده باشن تا تسویه نکنن از این دنیا نمیرن

ممکنه ولی ظاهر زندگیاشون از باطن زندگی خیلیا بهتره 

قطعا ظاهرو باطن فرق دارن..مثلا طرف از سروصورتو پوست سالم بنظر میاد ولی از درون و داخل نابود شده و پر ازبیماریه..ب عنوان مثال گفتم

2706