2737
2739
عنوان

روز مرد چی بخریم😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 129 پست

من که ست هدیه خریدم خیلی قشنگه خودم عاشقش شدم .البته الان با این وضعیت کرونا که نمیشه بیرون رفت من اینترنتی خریدم البته خواهرمم خرید خیلی تخفیفای خوبی گذاشته بچه ها قیمتاش عالین همه جوره داره اونی که من گرفتم جعبه شم چوبیه خیلی شیکه برای هدیه دادن ولی بقیشونم عالین خیلی هم به موقع تحویل میدن درب منزل از این سایت گرفتم :

https://www.digikala.com/search/?q=ست هدیه چرم

من که ست هدیه اینترنتی خریدم تو این وضعیت کرونا نمیشه از خونه رقت بیرون ولی خیلی خوشگله خیلی راضیم با بسته بندی شیک و قیمتاشم تخفیف خیلی خوبی خورده بود خواهرمم هم خرید من بسته بندی چوبیشو گرفتم خیلی شیکه ولی همه جوره داره به موقع هم آوردن به آدرسی که داده بودم این سایتش بود 

https://affstat.adro.co/click/0229e379-f779-482f-b46e-0671d032b3a1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی بگیرم روز مرده!! هیچی نداره شوهرم، لخته.

از لباس زیر گرفته تا لباس رو.‌.

ولی میخوام کوفت بگیرم

چون برا من هیچی نگرفت😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731

یه ماسک که بااین بحران فکرکنم تا روز مرد صدتومن شده باشه

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2738

من کمربندباگل...البته بخاطرویروس گفته دوستش یه عالمه لباس بیاره خونه ازاینجابخره حالانمیدونم کمربندم گفته یانه

اگه خریدفقط گل  اصن خودم هدیم دیگه ازخداشم باشه واللاااااا

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
روز مرد ۱۸ اسفنده بچه ها

تاپیک قدیمیه به روزشده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...