2737
2734

وای خدا خسته شدم اینقدر مریض شدن. هر بار هم کلی دارو هر بار عفونت سینوس اینقدر بدنشون ضعیف شده دیگه دلم میخواد زار بزنم. لعنت به این مدارس که از لحظه باز شدن عذاب میارن برامون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دارو سیستم ایمنیشونو ضعیف کرده،،جای دارو سعی کنید مدام خوراکیای مقوی،سبزیجات ومیوه جات زیاد بدید،،گرم نگهشون دارید

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

من تو دوران نوجوونیم همینطوری بودم

زرتی سرما میخوردم 

بعد توی تابستون بهم یه عالمه جیگر و عسل و خلاصه چیزای گرم میدادن 

دیگه سرما نخوردم😶😂

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
2738

بچه های شما تنها عیبشون اینکه سیسنم ایمنی بدنشون پایینخ با چهارتا دارو و ویتامین سی اینا خوب شاید بشن ولی موقتیه و باز با ی ویدوس مریض میشن تنها راه حل اینکه نخود را باد گیری کنی و بهشون بدی بخورن 

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...
2706