2752
2734
عنوان

حس ششم واقعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 119 پست
خوب این که تو اکثر افرادهست بنظرم

عزیزم حس ششم واقعیه ولی بقیه فکر میکنن آینده نگریم یا فا...ل گیریم ...بابا حسه مثلا یهو حس میکنی اوا یکی مرده بعد شب خبر میرسه بله ....یا اوا حس میکنم فلانی تو خونش ناراحته میبینی بله یه چیزی شده حسه حسه فقط به درد خودم میخوره نه شما 

وای همرو درست گفتی 😥😥😥

😏😏

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم بیشتر بگم گلم فقط خواستم بگمت اون حس که میگی واقعی هست وبعضیا واقعا داره 

خب حالا لطف کن برا بارداری منم یه چیز بکو

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
2731
عزیزم حس ششم واقعیه ولی بقیه فکر میکنن آینده نگریم یا فا...ل گیریم ...بابا حسه مثلا یهو حس میکنی اوا ...

من که چیزی نگفتم 😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
گفتم که اونا چون خیلی مستأصل و ناامیدن میان تو این تاپیکا التماس درخواست میکنن اصلا تا وقتی خدا هست ...

حرفت درسته گلم بنظر من اونی که واقعا حس ششم داره اونجوریم نیست بتونه پاسخگوی کل سوالات باشه 

از این به بعد به عنوان حس ششم واقعی تگت میکنیم😂😂😂

دیگه ما اینیم دیگه😂حسم میگه تو خانومی بعد یکی به اسم محمد رو دوست داری😏مدیونی فکر کنی رفتم پروفتو خوندم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
اونو خانواده شوهر کردن بابا ول کن توالت عمومی که نیست زندگیم هی گویاتون میارین تو زندگی مردم 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حس ششم واقعیه ولی بقیه فکر میکنن آینده نگریم یا فا...ل گیریم ...بابا حسه مثلا یهو حس میکنی اوا ...

آره منم پارسال یه نفر برام درست حدس زد 

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏