2733
2734
عنوان

حس ششم واقعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂👍🏻منم یه گوی دارم گذشته رو میگه مثلا میخای ماله تورو بگم

توروخدا گذشته منم بگو🤣🤣🤣

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
2742
خب به نظرت من حدودا چند سالمه ؟ میخوام سوال بعدی رو بپرسم اگه درست بود😂😂

من بگم بین سال های ۱۸تا ۴۰سنت😂

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
توروخدا گذشته منم بگو🤣🤣🤣

گذشتت گذشته و تو تا الان زنده ای 

مدرسه رفتی 

ازین دقیق تر😏 میخای بیشتر بگم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2740
گزشتم خودش عنیه....خودم ریدم بهش ....شما دیگه گوییش نکنین مرسی🤣🤣🤣

من میشاشم روش خب😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا براسرگرمی خوبه ولی دیدم بعضی ها التماس میکنن توروخدا بگو من به فلانی میرسم من........

گفتم که اونا چون خیلی مستأصل و ناامیدن میان تو این تاپیکا التماس درخواست میکنن

اصلا تا وقتی خدا هست چه حاجت به بنده خدا؟

به علاوه خود خدا کهانت (یعنی همون پیشگویی و رمالی و ...) رو جزو گناهانی برشمرده که شایسته عذاب آتشه، بعد ما که خدا رو قبول داریم رو چه حساب باید رو به همچو مسائلی بیاریم؟ این تاپیکا جز ترویج خرافات و پاشیدن تخم ناامیدی یا امید کاذب که مخرب تر از ناامیدیه، هیچ سودی رو عایدمون نمیکنه

کاش تاپیکای حس ششم رو هم ممنوع کنن

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
گذشتت گذشته و تو تا الان زنده ای  مدرسه رفتی  ازین دقیق تر😏 میخای بیشتر بگم😂

وای همرو درست گفتی 😥😥😥

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
میخوای تا ۶۰ ببر که خیالمون راحت بشه همه سنی رو شامل میشه😂😂😂

نه دیگه😂 خب چیکار کنم حسم قویه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706