2733
2734
عنوان

یارانه کالا برگ

223 بازدید | 22 پست

اقا یکی ک میدونه برامون توضیح بده

مایارانمون 1200میگیریم خب همشو دراوردیم

بعدرفتم فروشگاه گفت هرکارتی میشه مهم مال سرپرست خلاصه دادیم گفت اعتبارش 660تومن وهرچی ک تومغازه هست میتونیم بخریم خلاصه اندازه مبلغ کالا خرید کردیم واز کارتم یک ریال نبردن دیگ گفتن از کالابرگ کشیدن،گفتن هم میتونن نقدی بدن ولی550،یعنی100تومم برا خودشون

حالا میگم از ماهای بعد یارانمون کامله دیگ حتی بعد اردیبهشت؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ب ما ک تعلق نمیگیره نمیدونم 

خداوندا هر کسی بچه نداره ودلش بچه میخواد هر چه زودتر دلشو شاد کن بچه دار بشه و همه ی کودکان رو در پناه خودت خوشبخت و عاقبت بخير بگردان انشاالله هر چه زودتر جنگ در غزه پایان بپذیرد و کودکان غزه نجات پیدا کنند از این جنگ وحشیانه😔💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما کجاها میرید که پول نمیدین ؟ والا من 1100خریدم شد 800از خودم گرفت🤕

کالا برگتون چقد بوده مگه؟ بعضی جاها میگن پول کم میشه از موجودی خوده کارت که البته نباید کم بشه شما هم چند جا میرفتی و میپرسیدی .نهایتا یه هفت هشت هزار تومنی کم میشه نه اونقد

اول  باید چک میکردی چقد کالابرگ داری ک بعهده فروشگاه هست

800و خورده ای زده بود اعتبار ، والا من خریدم جوری توضیح داد فکر کردم روالش همینه ، تو نی نی سایت فهمیدم پولی پرداخت نمیکنن سرم ظاهرا کلاه رفته🤕