2737
2734

حق با شما باشه

۸۸ سالش باشه با سکته مغزی زمینگیر باشه آه شما و خیلیا گزفته باشدش

بچه هاشم بدونن چه ادم بدی و بی حیر بوده

اگرررررر احیانا فوت کنه واکنش شما چیه

خونسرد؟تظاهر به ناراحتی؟

چطور به شوهرتون تسلیت میگین؟

به بچه هاش جز یک کلام روحش شاد تسلیت نخواهم گفت

البته ایشالا به حق ۵ تن روحش سرگردان باشه آدم احمقی بود به شدت

اما به شوهرم چی بگم امادگی داشته باشم؟

سکته مغزی کرده فلج پوشک و نارسایی قلبی اصلا نمیدونم ۱۸ ماهه چطورزندست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هنوز تو این مرحله گیر کردین که واکنشتون نسبت به احساس بقیه چی باشه؟!! واقعا میگی؟!! بیخیالش بابا

میخوام غافلگیر بشم اگر به سوهرم چی بگم خب فکر کنین کمی

2740

نسبت به مرگش خیلی خونسرد خواهم بود توی جمع به بچه‌هاش فقط یک تسلیت کوچیک می‌گم روح شاد به شوهرمم چیزی نمیگم خب دیگه نیازی نداره که به شوهرم بگم تسلیت میگم چون به هر حال ارتباط نزدیکه نیازی به این حرفا نیست

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
من نمیتونم تصورکنم کسی ک ازش خیلی بدم میادفوت کنه ومن نتونم ببخشمش دوست ندارم روح کسی تواون دنیاک دس ...

خب داره میبینه ولی من خیلی بهش خوبی کزدم مثل سگ بود با من

برای بچه هاش حتما مادری کرده حتی اگر بعد از ازدواجشان اشتباهاتی درموردشون کرده باشه، از دوره بارداری و شیردهی و ... براشون مادری کرده 

ظاهرت رو حفظ کن، تسلیت به همسرت بگو، بگو هیچکس تو دنیا مثل مادر نمیشه، خدا رحمتش کنه 

میخوام غافلگیر بشم اگر به سوهرم چی بگم خب فکر کنین کمی

هیچی 

تسلیت بگو فقط همین

تو مراسمات کمک بکن که تو بد نشی

الان داره زجر میکشه تو نمک ب زخمش نپاش

شوهرتم اول و آخر توعه

با اخم و ترش رویی ازدست نده، بگو خیلی ناراحت شدم، بااینکه منو ناراحت کرده بود ولی همین زن بود که تورو بهم داده، نور به قبرش بباره و این حرفا

لایک نکن لطفا😬
2706