2733
2734
عنوان

اگر مادر همسرتون که ازش خیلی ناراحت باشین شوهرتونم بدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 22 پست
واقعا چوب هدا رو دیدم من جوابشو ندادم خدا خودش حوابشو داد ارزوی مرگ بکنه هر روز

یچیزی میگم دوست داشتی به حرفم گوش کن هیچوقت ارزوی مرگ وبیماری کسی رونکن اصلاکسی رونفرین نکن همه ی این نفرینای روزی بخودت برمیگرده بسپارش بخداوخودت ودرگیره کینه نکن سعی کن قلبتوانقدبزرگ کنی ک بتونی ببخشی تاخداهم صدبرابرشوبهت برگردونه 

منم ازش خیلی ناراحت بودم همه هم میدونستن اخلاقش بده ولی تا حالا با هم برخورد و دعوا نداشتیم وقتی فوت کرد ناخودآگاه ناراحت شدم و گریه کردم به خاطر گریه های بچه هاش .تمام مراسمش هم خیلی خوب برگزار کردیم ولی بعدها به همسرم گفتم حلالش نکردم .اونم گفت نمیتونم زورت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یچیزی میگم دوست داشتی به حرفم گوش کن هیچوقت ارزوی مرگ وبیماری کسی رونکن اصلاکسی رونفرین نکن همه ی ای ...

سپردم به خدا همین شده

تاوان کاراشه به خدا به من چه ولی از بدیهاش له شوهرم گفتم اونم بعد سالها میخوام امادگی داشته باشم

مرگ یه زن سکته فلج ۸۸ ساله احتمال داره

منم ازش خیلی ناراحت بودم همه هم میدونستن اخلاقش بده ولی تا حالا با هم برخورد و دعوا نداشتیم وقتی فوت ...

من حیفم میاد گریه کنم براش

من خیلی براش خوب بودم اون بی شرف بود.

میخوام فطره اشکی نریزم و یه تسلیت خشک خالی بگم همین

تو زندگیش نشد جوابشو بدم

من حیفم میاد گریه کنم براش من خیلی براش خوب بودم اون بی شرف بود. میخوام فطره اشکی نریزم و یه تسلیت ...

منم جوابشو ندادم خیلی قلدر بود و یک دنده .الان یه وقتایی میسوزم که چرا چیزی نگفتم ولی مطمئنم میگفتم دعوا میشد و شرایط بدتر میشد .برا همین حلالش نکردم چون منو بی زبون گیر آورده بود

منم جوابشو ندادم خیلی قلدر بود و یک دنده .الان یه وقتایی میسوزم که چرا چیزی نگفتم ولی مطمئنم میگفتم ...

ای قربون دهنت قربون عقلت فهمیدی چی میگم

مثلا یه نمونه از هزارتاش

من تعریف از خود نباشه خوشکل قد بلند مهندس فوق لیسانس شغل عالی زبان ایلتس تکمیل خوش تیپ

یه ادم نرمال همه چی تموم

بعد به من میگفت دخترت به خاله و عمش بره ایشالا

اونا خوب بودن ولی به گرد پام نمی رسن هیچ وقت

اصلا نمیفهمم چرا با من لج بود

بکم هزار هزارتاست

چرا من لال بودم چرا نگفتم انشالا به مادرش بره من خاله و عمه شو قبول ندارم اصلا.....

ای تیکه تیکه بشی زن که داری میشی مثل تفاله پوسیدی تو ویلچیرت حقته

ای قربون دهنت قربون عقلت فهمیدی چی میگم مثلا یه نمونه از هزارتاش من تعریف از خود نباشه خوشکل قد بل ...

منم مثل شما یه زمانی تو ذهنم مرور میکردم و حرص میخوردم الان زیاد یادم نمیاد شاید اثر گذشت زمانه .هر وقت اتفاقا شروع کرد به پلی شدن تو ذهنت خودت رو مشغول کن اعصابت رو خراب نکن .مادرشوهر منم هر وقت من آرایش میکردم میگفت آدم باید خودش خوشگل باشه با این چیزا خوشگل نمیشه ماها خودمون خوشگلیم😂