2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من یه سرویس قابلمه چدن سرامیکی دارم راضی ام.  بیرونش چدنه توش سرامیک

منم دارم خیلی دوسش دارم توش مشکیه

ولی اینا خراب شدنی هستن؟

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
منم دارم خیلی دوسش دارم توش مشکیه ولی اینا خراب شدنی هستن؟

خب ببین هر چیزی به مرور که استفاده بسه از کیفیت می افته. من ده ساله دارمشون و در ظاهرشون هیچ اتفاقی نیافته چون همیشه با دقت استفاده میکنم که غذا توش میپزه یا سر ریز نشه زیرشم خیلی وقتا سیم میکشم زردی نشه. اما یکی از قابلمه ها که دایم ازش استفاده می کنم خاصیت نچسب بودنشو از دست داده. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
استیل چطوره؟

من دارم یکم شستنش سخته .. سنگینم هس واسه من

حواست پرت شه تهدیگ برنجم میسوزه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
فقط گرانيت  

دقیقا فقط گرانیت 

من دیگ سنگی  دیگ مسی قابلمه چدن قابلمه استیل دارم فقط از گرانیت استفاده میکنم اونا رو برای قرواطفار مهمونی وگذاشتن تودکور اشپزخونه فقط استفاده میکنم   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......