2733
2734

من رفتم صارم کاراش انجام دادم گفت به هیچ عنوان با بیهوشی انجام نمی‌دهیم فقط بی حسی از کمر ، 

من خیلی میترسم کسی تجربه داره دردش چجوریه؟؟

به من گفت نه اینجا بلکه اغلب جاها بی حسی هست و در موارد خاص که بیمار داشته باشه بیهوش میکنن و بیهوشی به جنین آسیب میرنه اما خواهرم تو آزادی عمل کرد با بیهوشی راحت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تجربه هر دو رو دارم.البته بیهوشی برای سزارین نبود.عمل دیگه ای بود

اما از الان تا همیشه هر عملی بخوام داشته باشم فقط و فقط بی حسی رو انتخاب میکنم.من با بیهوشی خیلی اذیت شدم.اما بی‌حسی عالی بود عاااااالی

وای وای که نوبت به زاییدن من رسید چه سخت گیری ها که نمیکنن این از زایمان طبیعی اجباری اینم از بیهوشی ...

من دومین بارمه

سره اولی وقتی اون پرده سبزو کشیدن جلوم سکته کردم😐دکتر گفت نظر من اینه بیهوش شی با این حجم از استرست

کاش اینم بیهوش شم خیلی خوب بود اصلا متوجه چیزی نشدم

یه بیهوشی دو تا بی حسی 

دو تا بی حسی و خیلی خیلی راضی بودم و واقعا دردی نداری ،،عالیه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2740
وای من بارداری اولمه خدا کنه بیهوش کامل کنن من خیلی ترسو و استرسی ام خیلیییی

من پرسیدم کلی هم اصرار مردم دکترمم چهارتا بیمارستان دیگه هم کار می‌کنه قبول نکردن و گفتن اصرار نکن 

بیهوشی و راضی بودم

البته چند سال پیش بود و مادر میتونست انتخاب کنه من چون بشدت استرس داشتم گفتم چیزی نشنوم

بیحسی هم خوب نیست ممکنه دچار کمردرد شی وای که خواهر شوهرم بعد عمل از کمردرد داشت میمرد بیچاره

ولی من هیچچچ عوارضی نداشتم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ای خدا😨من اصلا با بی حسی نمیخوام😐دیگه این ی قلم رو بزارن مادر تصمیم بگیره حداقل سر زایمان اولم بی ...

دردا زود سراغت نیومد؟آخه میگن با بی حسی تا چندین ساعت بدون درد هستی اما با بیهوشی همین که به هوش میای دردات شروع میشه

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭