2733
2734

من خیلی خیلی دوسش دارم اونم میگه دوستت دارم ولی از یه کاراییش کلافه میشم 

با اینکه اقا رتبه دو رقمی کنکور بوده ولی بشدت خنگه اصلا حرفا رو یه جور دیگه برداشت میکنه یا اصلا نمیفهمه چی میگه

خلاصه

بحث ازدواج شد چند وقت پیش گفت من خیلی عاشقتم ولی تو بمب انرژی ایی من بشدت بی انرژی همو خسته میکنیم 

من خیلی خیلی ناراحت شدم ولی نتونستم دل بکنم 

من واقعا دوسش دارم بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهم دیروز دعوا کردیم خیلی 

البته مقصر خودم بودم در نهایت اون عذرخواهی کرد و اوکی شد همه چی

ولی دلم سوخت براش 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

این ادم همش درگیر خودشه و از منم توقع داره همه دغدغم اون باشه 

من چند روز پیش خیلی خیلی حالم بد بود و اصلا حتی نپرسید چاه

امشب میگه چرا ناراحتی میگم دلیلش و خواستم بگم گذاشتی الانم حق نداری از مشکلام بپرسی

2738
از منم عذرخواهی می‌کنه ولی تهش میگه مقصر تو بودیا باز دعوامون میشه /:

نه پارتنر من اینطوریه ک میخواد بحث تموم شه فقط خودمم حوصله قهر ندارم اصلا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706