2733
2734
عنوان

پُر دادن زنداداش

840 بازدید | 48 پست

باز عروسا نیان گارد بگیرن من خودم عروسم،

اما خیلی برام عجیبه  ،من اصلا از عروسمون نه چیزی  میپرسم نه کاری به کارشون دارم

خودش دم‌به دقیقه میاد میگه این کارو کردم اون کارو کردم ، داداشت خیلی منو دوسداره وای خیلی بهم وابسته س باهاش قهر بودم بغض کرد و گریه کرد من اصلا اینجوری نیستم نمیدونم اون چرا انقد حساسه رو من،

( در صورتی که من میبینم زنداداشم به شدت حساس و حسوده نسبت به داداشم نمیزاره داداشم با ما مثل قبلاً باشه اصن که عیبی ندارد مهم زندگیشونه )

ولی فقط چیزی که برام سواله اینه که چرا میخواد مدام به من ثابت کنه که اون زیاد حساس نیست رو داداشم و داداشم آویزونشه؟😐 اصن به من چه ؟؟😐

یا میاد میگه من عاشق اندامم هستم خیلی خوشگلم فلانی خواستگارم بود ، دوستام میمیرن برام 

هی میخواد ثابت کنه خیلی خوشگل و خوش اندام و دوست‌داشتنی و این چیزاس؟ که البته همینطورم هست

ولی من موندم چرااا انقد کلاس می‌زاره آخه ینی چی

خسته شدم دیگه از این افاده هاش😐😐😭

نمیخوام جوابشو‌شما بدید ،فقط تعریف کردم

شما همچین آدمی دارید تو زندگیتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
رفتارتون درحالت عادی باهاش چجوریه؟

والا من که دورم ازشون یه شهر دیگه م، هر وقتم میبینمش باهاش میگم‌میخندم

و وارد جزئیات نمیشم فقط اگه  خودش چیزی بگه منم همراهیش میکنم که موذب نشه

کلا خودش اینجوریه که زیاد دوسداره از خودش تعریف کنه

هر وقتم دعوا میکنن، سریع میاد زنگ‌میزنه ۴ ساعت حرف میزنه که ثابت کنه مقصر داداش منه ، و اون خیلی خوبه

با اینکه ما اصلا مشتاق نیستیم دلیل قهر و مقصر بودنشونو بدونیم😐

نمیدونم چه کنم!

2706