2752
2734
عنوان

دلم مهرو محبت میخواد

59 بازدید | 2 پست

تازه زایمان کردم خونه مامانمم همه ی خانوادم بهم محبت میکنن هوامو دارن هوای بچمو دارن نازمونو میکشن

ولی من دوس دارم شوهرم اینطوری باشه باهام اصلا زنگ نمیزنه بهم زنگم بزنه از بچه سوال میکنه وقتیم ک میاد پیشمون همینطور.. نه سوال میکنه خوبی بدی درد داری هیچیییی انگار منو نمیبینه😔خستم خسته جسمی روحی 

کاش مردا بدونن در چه شرایطی چطور باید رفتار کنن.. 

حالم روحیم خوب نیس و تنها شوهرم با یه کلام حرف قشنگ میتونه حالمو خوب کنه و بس.. ک اونم براش مهم نیس اهمیتی ندارمم

عزیزم قدم نو رسیده مبارک 

بعد از زایمان آدم نسبت به رفتار همسرش حساس ترم میشه طبیعی هستش به خاطر تغییرات هورمونی هست

در طول بارداری باید خواسته ها نیازهاتو میگفتی بهش با ناز و ادا و لوس کردن 

الانم تلفنی که صحبت میکنی بهش بگو از احساست مشکل بعضی از ما زن ها اینه که حرف نمی‌زنیم منتظریم خود شوهر بفهمه در صورتی که اون اگه میدونست و بلد بود و یادگرفته بود از اول میدونست چیکار کنه و شما منتظر نمیموندی.

مردای ما متاسفانه خیلی از نیازهای زن هارو مخصوصا تو شرایط خاص مثل الان نمیفهمن یادشون ندادن تقصیری ام ندارن،خانم ها بیایید ما نسل های الان بچه هامونو این جوری بار نیاریم به پسرامون محبت کردن و توجه از بچگی آموزش بدیم وقتی ازدواج میکنن بهشون در لحظه بگیم الان که مثلا همسرت زایمان کرده چیکار کن چه جوری رفتار کن،ما خودمون زنیم نیازهای هم نوع خودمونو تو این شرایط مخصوصا میدونیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷