2737
2734
عنوان

مژه گذاشتم بابام گفت

55 بازدید | 2 پست

سلام دوستان 

من ۲۱ سالمه و پدرم آدم مذهبی یا بسته ای هم نیست خیلی منطقیه 

آرایش میکنم راحت ۳ ۴ ساله و بینیمم عمله 

کاملا اوکیه البته دوران نوجوونی به یه رژ لب هم گیر میداد و غیر مستقیم به مادرم میگفت😂ولی الان چند ساله اصلا کاری نداره 

من یک هفته پیش خودم برای خودم مژه دونه ای گذاشتم خیلیم بلند و پر حجم نیست درحدیه ک انگار یه ریمل خوب زدی🙁پدرمم این یه هفته نمیدونم چجوری ندیده من قبلا هم میزاشتم حتی مدلای پر تر ولی چیزی نمیگفت 

امشب نشسته بود جلوم یهو برگشت پرسید مژه مصنوعی گذاشتی گفتم آره 

هیچی نگفت ولی حس کردم تا چند دیقه لحنش یکم سرد شد😐😐شایدم منم اشتباه میکنم ولی پدرم معمولا نمیپرسه وقتی یه چیزیو رو میپرسه یعنی خیلی چشمش رو گرفته یا براش مهمه

و واقعا حس بدی گرفتم 

طبیعی نیست یه دختر ۲۱ ساله مژه بزاره؟😑والا الان همسنای من تتو و پیرسینگ و همه کار کردن مژه چیه دیگه

وزن 

قشنگم درنهایت  خودتی که تصمیم میگیری چیکارکنی و به خودت مربوط میشه همه اینا، نه خانواده نه کسی نمیتونه مجبورت کنه امااما اما همیشه به بهتر ازخودت نگاه کن ، من جدیدا اینکارو میکنم یعنی نمیگم همه اینکارو میکنن همه اینجورین پس من که  کاری نمیکنم درقبال اونا  ، برای پیشرفت خودم به آدم‌های بهتراز خودم نگاه میکنم وسعی میکنم ازاونا الگو بگیرم و مثلا جدیدا بخوام غیبت کنم نمیگم مامانم ودوستام کلی غیبت میکنن من که چیزی نمیگم

به جاش  میگم👈 وایی محبوبه دوستم خوشبحالش اصلا غیبت نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘