2737
2734

بچه ها من دیگه واقعا از دست این شرایط زندگی خسته شدم.اونایی که متاهلن بیشتر درکم میکنن

دلم خوشه ازدواج کردم تشکیل زندگی دادم.ولی تو هرموقعیتی خودمو تنها میبینم.کار همسرم ی شهر دیگس که حدودا ۱۲ ساعت با شهر ما فاصله داره

ماهی ۵ روزشو خونس.همه جا باید تنها برم با وجود بچه کوچیک.همه مناسبتا و جشنا تنهااا

فک کنین عروسی داداشمو تنها رفتم

خیلی تو کارش مسئولیت پذیره مرخصی اضافی نمیگیره....

مارا جز خیالی آرام،طلبی نیست زدنیا...🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من چی بگم  که شوهرم  تو خونه است و هیچ جا باهام  نمیاد و  تنها میرم با بچه

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

منم ۱۳ ساله همینم 

عادت کردم

تا بچه ها کوچیکن اذیت میشی بعد درست میشه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

اصلا شرایطشم نداریم که بریم شهر محل کارش

واسه زندگی هم خیلی سخته اونجا باشی

فک کنین تا اون مدتی که برمیگرده نمیتونم خونه خودمم باشم 

حالااااا نگم از خانوادش

هستین بگم؟؟؟

1 چرا نمیری شهری شوهرت هست

2 چرا با این شرایط سریع بچه دار شدی

3 خب ببخشید نمیخوام اختلاف بندازم انوار زن صیغه ای طرف هستی همونم بیشتر از ماهی 5 روز پیش زنشه

4 شما خودت قبول کردی خب اونکه مقصر نیست

5 حداقل برو یه شهری نزدیک شوهرت اگه همون شهرم نمیشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
1 چرا نمیری شهری شوهرت هست 2 چرا با این شرایط سریع بچه دار شدی 3 خب ببخشید نمیخوام اختلاف بندازم ا ...

دوست عزیز ممنون از راهنماییت 

ولی متاسفانه تا مساعد شدن شرایط مالی نمیتونیم جایی بریم واینکه زمان بچه دار شدن شغل همسرم شهر خودمون بود

این وسطم خانواده همسر اون مدتی که تنهاییم نمیدونن اصلا وجود خارجی داریم یانه؟

ولی وقتی شوهرم میاد رفت و امد و مهمونیا شروع میشه 

تازه بعضی شبام خونمون میمونن😑

دوست عزیز ممنون از راهنماییت  ولی متاسفانه تا مساعد شدن شرایط مالی نمیتونیم جایی بریم واینکه ز ...

خب پس شرایط شما از اول اینجوری نبوده یه مدت کوتاهیه اینجوری شده اگه یکمی سخت بگیرین و پس انداز کنید دوباره شرایط به روال عادی بر میگرده

سعی کن اول از همه خونه خودت بمونی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خب پس شرایط شما از اول اینجوری نبوده یه مدت کوتاهیه اینجوری شده اگه یکمی سخت بگیرین و پس انداز کنید ...

اون ۲۵ روزو باید خونه پدرم باشه 

چون اجازه نمیدن تنها خونه بمونم و همین بیشتر از همه اذیتم میکنه

اون ۲۵ روزو باید خونه پدرم باشه  چون اجازه نمیدن تنها خونه بمونم و همین بیشتر از همه اذیتم میک ...

همین مشکل اساسی شماست ک باید حلش کنی اینجوری ک نمیشه

2706