2752
2734
عنوان

خیلی استرس دارم مادرایی ک دختراشون بعد پریودی قد کشیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 49587 بازدید | 1123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره عزیزم بی نهایت

عزیز دلم دکتر صالح پورو چطور توبت بگیرم اصلا تلفن جواب نمیده ببین توروخدا اگه بیمارشی میشه شما برای من یه موبت بگیرین بهم زمانشو بگین توروخدا اخه فک کنم به شماها راحتتر نوبت میدن توروخدا

عزیزم منم یک سال کول این حرفارو خوردم گفتن نوبت نمیده منم دیروز پنج صبح بیدار شدم حرکت کردم رفتم اون ...

بعد اظهر برم نوبت نمیده آخه شرایطشو ندارم پنج صبح برم یکم از کرمانشاه دوریم

عزیزم منم یک سال کول این حرفارو خوردم گفتن نوبت نمیده منم دیروز پنج صبح بیدار شدم حرکت کردم رفتم اون ...

گلم میشه دقیق آدرس مطبشو بگی 

اگه شماره مطبشم داری لطف کنی برام بفرستی 

شما قد و وزن دخترت چنده 

بعد اظهر برم نوبت نمیده آخه شرایطشو ندارم پنج صبح برم یکم از کرمانشاه دوریم

نه عزیزم بعداز ظهر نیست.من پنج صبح بخدا از خونه رفتم ..وقتی رسیدم هنوز منشی هم نیومده بود یه منشی داره گنجی اسمشه خیلی‌ بداخلاقه اون نوبت نمیده به احمدی بگو منشیه اونم کمی سنش بالاس بگو شرایط بچم خیلی بده ..اگه بچت دختره بگو داره پریود میشه من اینو گفتم نوبت داد..کدوم شهرین؟ دخترم ۹سالو ۳ماه قدش۱۴۱وزنش۴۰ونیم

گلم میشه دقیق آدرس مطبشو بگی  اگه شماره مطبشم داری لطف کنی برام بفرستی  شما قد و وزن دخت ...

مطبش اصلا تلفن نداره به حدی شلوغه وقت تلفن جواب دادن ندارن..آدرسش سه راه جوانشیر نزدیک پل گاراژ ساختمان مهستان

عزیز دلم دکتر صالح پورو چطور توبت بگیرم اصلا تلفن جواب نمیده ببین توروخدا اگه بیمارشی میشه شما برای ...

ببین من خودم نوبتم شهریور ماهه اخه

تا اونموقع بهم وقت نداده

اما دیدم منشی ب یکی گفت دکتر مریض جدید نمیگیرن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706