2733
2739
سلام سرم مو 33لیر ریمل 55لیر کرم 69 لیر بالم لب 29 لیر رژ 34 لیر خط چشم 11 لیر ببینین خوب خریدم ؟؟ استفاده کردین رضایت داشتین؟ http://uupload.ir/files/jcde_20170327_173803.jpg
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
11لیر یعنی حدتد12تومن
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
بالم لبت گرون نیست؟
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
خارجی و فرانسه است مارکش... ولی من ایران ندیدم این مارک رو
2740
بلی😆