2752
2734
عنوان

به دادم برسید داغون شدم دیگه

123 بازدید | 8 پست

الان بیشتر از یه هفتس بدن درد و گلو درد و سرفه های شدید دارم، خیلی بیحالم اصلا دارم نابود میشم، دکترم رفتم فایده نداشته،اگه کسی این ویروس جدیده رو گرفته و خوب شده راهنمایی کنه چیکار کنیم والا دیگه نا ندارم 

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من.بعد از یک هفته ،امروز بکم ادم بودم . من بی حال و حوصله بودم. دکتر دوتا امپول داد یکی تقویتی ب۱ ب۶ اینا. یکی مسکن

قرصم ک زینک و نئوتادین و ملوکاست ووازین کپسول مسکن ها ک چند جور مسکن توشه و شربت دیفن هیدرامین کامپاند 

2731
وای من.بعد از یک هفته ،امروز بکم ادم بودم . من بی حال و حوصله بودم. دکتر دوتا امپول داد یکی تقویتی ب ...

بخدا دیگه خسته شدم انقدر سرفه کردم و گلو درد کشیدم، من دکترم رفتم حتی داروهامم تموم شده،تمااام این عطاریا رو زیر پا گذاشتم، هر چی جوشونده و دارو بوده خوردم، من نمیدونم چه دردیه،شدم مثه این معتادا که ترک کردن بدن درد دارن،فقط دارم به خودم میپیچم

بخدا دیگه خسته شدم انقدر سرفه کردم و گلو درد کشیدم، من دکترم رفتم حتی داروهامم تموم شده،تمااام این ع ...

عزیزم مسکن بخور اگه عملنمیکنه شیاف استفاده کن. اگه واقعا اذیتی باز ی دکتر برو معلوم نیست چ کوفتیه این مریضی.

من عنبر نشا ام زیاد دود کردم

عزیزم مسکن بخور اگه عملنمیکنه شیاف استفاده کن. اگه واقعا اذیتی باز ی دکتر برو معلوم نیست چ کوفتیه ای ...

واقعا صد رحمت به کرونا، عزیزم ممنونم از راهنماییت سالم سلامت باشی همیشه