2737
2739
عنوان

یعنی دیگه دوسم نداره؟

166 بازدید | 31 پست

سه شنبه دیدمش از اون روز حتی بیشتر از روزای عادی بهم پیام داده حرف زدیم و زنگ ژده اما نگفته بریم بیرون 

با اینکه قبلا دو روز نمیدید منو میگفت دلم تنگ شده حتی اخر شب میگفت بیا پایین ببینمت اما الان زنگ زد اصلا حرف بیرونو نزد😭😭😭طرحواره رها شدن دارم بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اتفاق خاصی تو رابطه تون نیوفتاده .حساس نباش الکی

حساس شدم یعنی؟ یه روزش میدونم مهمون داشتن دیشبم میدونم با  مهمونشون بود امروز بابد میگفت بریم بیرون اما نگفت😭فقط زنگ زد گفت فردا بریم دانشگاه گفتم نه پس فردا باید بریم

شاید داره غرورش نمیزاره بت بگه

چرا تا هفته پیش غرورش میذاشت حتی ساعت ۱۲ شب میگغت بیام ببنمت وای بخدا خیلی ناراحتم همه امیدم این بود باز باید برم با بدبختی هام رو به رو‌‌ شم

حساس شدم یعنی؟ یه روزش میدونم مهمون داشتن دیشبم میدونم با  مهمونشون بود امروز بابد میگفت بریم ب ...

اینطوری بخوای حساس باشی هم خودت اذیت میشی هم اون

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

عزیز دلم 

اینو بهت بگم

خودم تجربه کردم

خیلی سخته الان برات

درکت میکنم

ولی نکتش اینه که نجنگی

هر چی ببینه تو داری بیشتر سعی میکنی دورتر میشه

تو محبت کن ولی نذار فک کنه داری میجنگی

و بسپر به خدا

میدونم خیلی دوستش داری

ولی اگه نترسی که از دستش بدی

از دستش نمیدی

به خدا بگو اگه ماله منه بمونه

و بهش اعتماد کن

کتاب فلورانس اسکاول شین رو بخون

حتما بخون از امشب❤️🌱✨️

چرا تا هفته پیش غرورش میذاشت حتی ساعت ۱۲ شب میگغت بیام ببنمت وای بخدا خیلی ناراحتم همه امیدم این بود ...

باهم قهرین؟

منم رفتو همه خیالو فکرامو امیدمو با خدش برد دیگ الان هیچی نیستم ن اون دختر شوخی ک همه از دستش کلافه بودن 

بیخیال پس فردا برین سر زندگی میخوای چیکار کنی😄دیگه ازین خبرا نیس همه چی عادیه تازه یه سری مشکلاتم میاد تو زندگی بچه گریه هزار تا چیز اونم که کامپیوتر نیس تازه کامپیوترم خراب میشه آدمه یه وقت حوصله نداره یه وقت نداره همش میخوای بگی یعنی دیگه دوسم نداره خیلی باید رو‌خودت کار کنیی خیلیییی

2706