2752
2734

دوست دارم تو رشته حقوق تحصیل کنم 

الان ۱۶ سالمه و انسانی ام 

مدرک زبان هم ندارم (منطقه محرومیم و آموزشگاه زبان درست حسابی  تا صد کیلومتری اطرافم نیست )

معدل و نمره ام هم بیست نیست ولی کمتر از هجده هم نیست (نمره ام معمولیه)

خانواده ام توان پرداخت هزینه های انچنانی ندارند 

میشه جایی مهاجرت کرد و درکنار تحصیل کار هم‌کرد؟

شرایطش چیه هزینه ها چجورین ؟

چه کشور هایی دانشگاه های خوبی داره و هزینه هاش هم انچنانی نیس؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ناراحت نشیا حتی اگه فاند 100 هم بگیری بلاخره کنارش باید پشتوانه مالی داشته باشی بنظرم بهتر تمرکزت بزاری رو درست و دانشگاه ادامه بدی و سرکار بری بعدش اگه دیدی شرایط مالی خوبی پیدا کردی برو برای مهاجرت

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂

اول اینکه برای کسی که توان پرداخت هزینه های اونور رو نداره بورسیه های تحصیلی عالی و فول فاند هست اما شرطش معدل بالا و رزومه عالی به همراه مدرک آیلتس زبان بالای حداقل ۷ هست که هزینش به دلار الان حدود بیست و پنج تا سی میلیون برای فقط گرفتن مدرک زبانه 

تا بخوای پول ترجمه مدارک و کارای قبل مهاجرت رو انجام بدی حداقل باید الان دویست تومن خرج کنی فقط برای اپلای و کارای قبل مهاجرت 

تازه گاهی همه هزینه ها رو می‌کنی ولی پذیرش نمیگیری 

اگه هم بخوای بدون بورس تحصیلی و از طریق شغل بری باید اثبات تمکن مالی کنی که اون دیگه بدتر

بمون همینجا و ایندتو بساز . بدون پول و مدرک زبان و رزومه عالی هیچ جا هیچ فرش قرمزی برات پهن نیست

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2706