2752
2734

همکارمه دو ماه پیش اینا بهم ابراز علاقه کرد منم درسمو بهونه کردم چون تایم امتحاناتم بود دیگه شهر خودمون نمی‌رفتم حالا بعد چند وقت اومدم دفتر دیگه اصلا صحبتی نکردم باهاش الان دیدم این پیام رو داده 🫠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب ؟؟؟ 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

بذار

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

بزار دیگه عه

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

بزار

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭
2706