2733
2734
عنوان

چجوری پولمو پس بگیرم؟

152 بازدید | 20 پست

بچه ها من برای کسی یه سری کارای ارزی انجام میدادم همون اول بهم گفت هزینه رفت و برگشتت و میدم شما فقط اینکارو برای من انجام بده منم از سرکارم میگذشتم و میومدم صرافی و بانک و اداره و این چیزا برای این آقا هر سری ام نزدیک ۱۰۰ تومن هزینه اسنپم میشد وقتی میگفتم برای راننده اسنپ واریز کنید میگفت وقت ندارم سرم شلوغه شما واریز کن من با شما حساب میکنم الان نزدیک ۲۰۰ تومن من هزینه اسنپ دادم ولی هرچی به این اقا پیام میدم که پول اسنپ هارو برام بریز هیچ واکنشی نسبت به پیام هام نشون نمیده صبح براش شماره کارت فرستادم ولی ن پیامی ن هیچی حتی به روی خودش هم نمیاره من ۲۰۰ تومن برام چیزی نیست اما از وقت و کارم برای این اقا گذشتم تا کارش درست شه و اینطوری میکنه

بنظرتون چیکار کنم چی بگم بهش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بااون اقا چ‌نسبتی داری ؟

نسبتی ندارم باهاش یکی از آشناهای مامانم بود که براش کارای ارزی انجام می‌دادیم یعنی سهمیه دلار میفروختیم بهش سود کلانی میکرد یه سودی ما میبردیم کلی نفع و فایده براش داشتیم اما پول هیچکدوم از کرایه هارو بهم نداد

نخواد بده نمیده چ مدت گذشته و نمیده؟ انگار قرارداد هم ندارید

الان یک هفته از صرافی رفتنم گذشته و کرایه اون روز و نداده امروزم بانک رفتم کرایه اونم نداد یعنی نیومد یکی دیگه جاش اومد

دیگه براش کار نکن ب خودت میای میبینی کلی هزینه کردی  میگی جوابم نمیده

کارش دیگه‌تموم شد امروز رفتم بانک یورو گرفتم براش دیگع تمام الان باید هزینه رفت و آمد هارو بده

2706