2737
2734
عنوان

خانوما من‌ سزارین کردم

187 بازدید | 23 پست

تا ۲۸روز خون ریزی داشتم

بعدش قطع صل

الان ۴۴ روز از زایمانم گذشته دیشب لک شدم از صبح لکه بینی داشتم تا الان که یکم خون هم اومده

یعنی پریود شدم؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره من دوستم سزاریینی بود دقیقا چهلم بچه ش پریود شد

خدا کنه برای منم همین باشه

خیلی دوست دارم پریود بشم

بعدش دیگه مثل قبل هرماه پریود میشد؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
چقد زیاد خونریزی داشتی!منم سزارین کردم اینطور نبودم

خون ریزیمم شدید بود

کلا من خیلی اذییت شدم

2738

من یبار ۳ماه بعد زایمان دو روز لکه بینی داشتم فک کردم پریوده ولی قطع شد

تا وقتی پسرم ۹ماهه شد پریود شدم مثل قبل بارداری

ماه بعدش پریودم ۱۰ روز طول کشید☹️

این ماه هنوز نشدم😬

نمیدونم امکان بی‌نظمی هست یا خدای نکرده امکان بارداری😫

اخه ماه گذشته فقط یبار اونم با کان..... رابطه داشتیم اونم روز ۲۴ سیکل☹️

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
سلام عزیزم مبارک باشه  خونریزی پریودی باید طوری باشه که سه روز مستمر پشت سر هم خونریزی داشته ب ...

مرسی گلم.یعنی احتمال داره بعده چهل روز همچنان آدم لکه بینی داشته باشه؟البته که من اصلا لکه بینی نداشتم خون ریزی داشتم بعد یهو قطع شد تا الان

یعنی احتمال داره بعده چهل روز همچنان آدم لکه بینی داشته باشه؟البته که من اصلا لکه بینی نداشتم خون ری ...

بله من خودم سزارین شدم تا سه ماه لکه بینی داشتم چون همش خونریزیم قطع و وصل میشد و توی اون سه ماه هیچوقت سه روز پشت سرهم نشد که خونریزیم ادامه داشته باشه سر شش ماه هم پریود شدم

من یبار ۳ماه بعد زایمان دو روز لکه بینی داشتم فک کردم پریوده ولی قطع شد تا وقتی پسرم ۹ماهه شد پریود ...

منم سرهمین بارداری دلم میخواد زودتر پریود بشم مثل قبل

نه بابا باردار نیستی بخاطر هورموناست

بله من خودم سزارین شدم تا سه ماه لکه بینی داشتم چون همش خونریزیم قطع و وصل میشد و توی اون سه ماه هیچ ...

من که ذوق کردم گفتم خداروشکر پریود شدم

حالا ببینیم چی میشه