2733
2734

چند وقت یکبار میرید؟چند روز میمونید ،شوهراتون میمونن باهاتون یا برمیگردن؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه ساعت فاصله داره دوروز میمونم 

با دخترم میرم 

شوهرم تو حاشیس دوست ندارم بیاد

ماهی یه بار میرم

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2728
من خونمون ۱۰ ساعا راهه سه ماه یبار با همسرم میرم و برمبگردم 

چطوردوام میارین؟ مامانتون نارحت نمیشن زود زود نمیرید؟معمولا چند روز میمونین

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
2740

دو روز فاصله داریم،سالی یه بار میرم😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من که ۱۵دقیقه ران دوهفته یا ده روز یه بار میرم صبح میرم تا شب 

ولی مامانم از مادرش اینا ۲ساعت فاصله دارن یادمه کوچیک بودم هنوز خواهرم نبود ماهی یه بار یه هفته می‌رفتیم بدون پدرم 

ولی وقتی خواهرم دنیا آمد دیگه نشد بریم یه عید میریم یه بعد امتحانات یه قبل مدارس یه بارم وسط زمستون هر موقع بریم یا با مامانم باهم میریم شوهرم می‌بره دو سه روز بابام هر موقع کار نداشته باشه میاد

من یه ساعت فاصله داره دوروز میمونم  با دخترم میرم  شوهرم تو حاشیس دوست ندارم بیاد ماهی ...

من یک ساعتو نیم راهه هر ماه میرفتم یک هفته میموندم ،الان شوهرم شاکی شده میگه دوری و فاصله میاره ،مامانمم دعوا میکنه باهام که چرا نمیای و نمیمونی این وسط گیر کردم بخدا دارم دیوونه میشم

ببخشید اگر کامنتم شاید براتون خوشایند نباشه 

سایه پدر و مادرهاتون مستدام سعی کنید بیشتر بهشون سر بزنیدو قدردانشون باشید 🙏🌹🌹

من در ماه یک بار میرم شهرشون سر خاکشون  یک شب هم خونشون تو اتاقشون می‌خوابم خیرات هم تو خونشون آماده میکنم 

پخش میکنم  برمی‌گردم خونه 

پدرو مادرم جوان بودند در فاصله‌ی چند سال هر دو در سانحه تصادف از دست دادم 🖤😔

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍