2733
2739
عنوان

اونایی که خونه پدرشون یه شهر دیگه س ،در حد دوساعت راه

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 27 پست
برا من12ساعت راهه الان ی ساله نرفتم شهرمون🥲

الهی عزیزم چقدرم سخته

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بره ما هم ۲ساعت راهه بخاطر مغازه داشتن شوهرم دیر به دیر میریم🥺 راه دور اصن خوب نیس هیچ وقت دخترمو ر ...

من مامانم اصراااار که ماهی یکبار باید بیای یه هفته بمونی ، سه ساله ازدواج کردم دخترمم یه سالشه ،شوهرم دیگه خسته شده میگه هر ماه یک هفته میری دوری و فاصله افتاده بینمون ،کار خوبی نمیکنی و ازین حرفا

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
2731
من یک ساعتو نیم راهه هر ماه میرفتم یک هفته میموندم ،الان شوهرم شاکی شده میگه دوری و فاصله میاره ،مام ...

سعی کن مدیریت کنی تعادل برقرار کن

اگه شوهرت خوبه سمت شوهرت غش من

اگه شوهرت بده سمت خانوادت غش من

اگه شوهرت متوسط حد نساب نگه دار

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
من مامانم اصراااار که ماهی یکبار باید بیای یه هفته بمونی ، سه ساله ازدواج کردم دخترمم یه سالشه ،شوهر ...

دقیقا مامان منم اینجور انتظار داره

قبلنا ماهی یک هفته میرفتم میموندم شوهرم غر میزد

دیگه خیلی وقته یه هفته نمیرم

یه روزه میریم با شوهرم برمیگردم

بااینکه دوس دارم بیشتر برم خونه مامانمینا

همشون غر میزنن میگن چرا نمیای

خیلی زیاده ها.. ۲۵ درصد عمرت خونه نیستی. به ماها ربط نداره ها اما واسه خودت میگیم

آخه مامانم همش گیر میده چرا نمیای و دلتنگ دخترتیمو ،تو شوهرتو به ما ترجیح میدیو ازین حرفا ،اره واقعا فاصله افتاده بینمون با این رفتنای من ،زمینه خیانت و همه چیم مساعد میشه 

دقیقا مامان منم اینجور انتظار داره قبلنا ماهی یک هفته میرفتم میموندم شوهرم غر میزد دیگه خیلی وقته ...

وای چقدر بین این دو تا بودن سخته دلمم میسوزه ،از این ورم میترسم زندگیم ازهم بپاشه ،خودت میدونی چی میگم

2740
سعی کن مدیریت کنی تعادل برقرار کن اگه شوهرت خوبه سمت شوهرت غش من اگه شوهرت بده سمت خانوادت غش من ...

شوهرم خوبه بدنیست ،اخه چیکار کنم مثلا چجوری برم ،چند روز بمونم خودش بخاطرکارش نمیتونه

وای چقدر بین این دو تا بودن سخته دلمم میسوزه ،از این ورم میترسم زندگیم ازهم بپاشه ،خودت میدونی چی می ...

دقیقا حالا حداروشکر شوهرامون اهل این چیزا نیستن ولی باز باید جانب احتیاط ر نگه داشت 

شوهر من بیشتر بخاطر غذا غر میزد...

ولی خیلی دوس داشتم خونمون نزدیک بود هرروز ب مامانم سر میزدم

حالا ایشالا رانندگیم خوب بشه پنج شمبه اخر هر هفته میرم خودم با پسرم یه شب میمونم بر میگردم اگه این فوبیا رانندگی من درست بشه😁

دقیقا حالا حداروشکر شوهرامون اهل این چیزا نیستن ولی باز باید جانب احتیاط ر نگه داشت  شوهر من ب ...

انشاالله عزیزم هر چی که دلت میخواد همون بشه

شوهرم خوبه بدنیست ،اخه چیکار کنم مثلا چجوری برم ،چند روز بمونم خودش بخاطرکارش نمیتونه

دو هفته سه هفته یه بار برو دو سه روز بمون برگرد 

خانوادت هرچی گفتن چندبار جدی بگی میفهمن 

قرار نیس هرکی ازدواج کرد هر دقیقه خونه خانوادش باشه

چطور شما دوست نداری همسرت تند تند بره پیش خانوادش خوب همسر شمام همین حس رو داره 

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀