2737
2734
عنوان

دی*جی کالا

115 بازدید | 16 پست

سلام خانمای عزیز..ببخشید من تاحالا خرید اینترنتی نداشتم اصلا.میخواستم از دی*جی کالا کرم پودر گابرینی و یه پرایمر بگیرم..اول اینکه تاریخ مصرفاش رد شده نیست؟؟؟بعدم اینکه میشه ب دی*جی کالا اطمینان کرد اخه من هیچوقت اینترنتی خرید نکردم اعتماد ندارم.شهرستان ما قیمت این کرمپودرو پرایمر حداقل ۴ برابر دی*جی کالاعه...کسی تجربه داشته از دی*جی کالا خرید کنه ؟؟؟؟؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اره بابا هزار بار بخدا راحت بالای ۸۰٫۹۰ ملیون تا الان از د.یجی کالا خرید داشتم

چه خوب من تالاحالا خرید اینترنتی نداشتم میترسم یموقع تاریخش رد شده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نخرر از دیج.ی کالا لوازم آرایشی  فیک میفرستن برات اینکه ثابت کنی اصله هم دردسر داره تا مرجو ...

اخه ما شهرستانیم لامصب کرم پودر تو سایت زده بود ۱۹۸ ولی آرایشی اینجا ۵۰۰ میده ازبس گرون فروشیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نخرر از دیج.ی کالا لوازم آرایشی  فیک میفرستن برات اینکه ثابت کنی اصله هم دردسر داره تا مرجو ...

چرا چرت میگی عزیزم🙄 من مرجوعی هم داشتم سریع برام پس فرستادن! آرایشی بهداشتی هم به شرطی که زده باشه انبار دی.جی کالا اصله... نه ارسال از فروشنده

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
چرا چرت میگی عزیزم🙄 من مرجوعی هم داشتم سریع برام پس فرستادن! آرایشی بهداشتی هم به شرطی که زده باشه ...

منم همینطور یه میلیونمو ۲۴ ساعت نشده مرجوع کردم واریز کردن خیلی مطمئنه

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
2706