2733
2734
ببخشید سوالم بی ربط به سوال شما، دیوار پوش زدید روی سرامیکتون، و اینکه پشت گاز داغ نمیشه

خواهش می‌کنم عزیزم.اره فومیه.گاز من زمینیه و پشتش شیشه داره داغ نمی‌شه عزیزم.الان چند ساله زدم

چقدر دوستت دارم‌ خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه همون تابلو رو اسپرسو سازت یکم خیته برش دار اون ۳تا ظرف تو یخچالی جاش اونجا نیست

راست می‌گی تابلو رو برمی‌دارم.ظرف یخچال نیست،سرامیکی هستن برای میز وسطمن که پسرم اجازه نمی‌ده بمونه اونجا برش داشتم

چقدر دوستت دارم‌ خدا
راست می‌گی تابلو رو برمی‌دارم.ظرف یخچال نیست،سرامیکی هستن برای میز وسطمن که پسرم اجازه نمی‌ده بمونه ...

آها شبی ظرف یخچاله آخه من صورتی شو داشتم فکر کردم اونه از دست بچها خدا برات نگه داره گلم

اره درست می‌گی.الان عکس رو دیدم متوجه شدم.ممنونم عزیزم

🥰❤😘

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
من بعده خرید اسپرسو ساز کلا بودجم تموم شد اینارم از خونه جور کردم گذاشتم.موند ایشالا اینده چند تا ما ...

اتفاقا خیلی هم قشنگ و تکمیله.مبارکت باشه

چقدر دوستت دارم‌ خدا
2706