2733
2734

عزیزان سلام وقت تون بخیر و شادی ...

من یه مواردی  را در سایت دیدم به عنوان کسی که تجربه دارم از عضویت سال ۹۷...من از حدود سال ۹۵ البته خواننده خاموش بودم...

متاسفانه این اواخر فرصت برای نوشتن نداشتم و از طرفی وقتی میخوای چیزی را بنویسی باید به جملات دقت کنی...حداقل من سرسری یه تاپیک نمیتونم بنویسم و حتما فکر شده محتوا تولید میکنم... 

ولی خیلی خیلی خیلی واجب هستش که به حرفام گوش بدین. من موقعیت تایپ و نوشتن پیدا کنم براتون کامل توضیحش را میدم ولی الان واقعا نمیتونم چون مشغولیت دارم.

عزیزان لطفا با کسی در سایت بدون شناختن و بدون اطلاعات، دوست نشین. عکس و آدرس محل کار و خونه ندین...برای کسی واریزی انجام ندین که ردتون را بگیرن و بفهمن کی هستین ...برای کسی چیزی پست نکنین که رد بگیرن...

نوجوان ها دقت کنین که پشت کاربری ها میتونه یک آدم بزهکار یا مریض یا پر از اختلالات باشه و ضربه ای بزنه بهتون جبران ناپذیر ...

درگیر ادبیات زیبای کاربران نشین که باهاشون دوست بشین. کار یک بار میشه. شاید ۵ سال هیچ مشکلی ایجاد نشه براتون ولی یک دفعه نمی فهمید چی شد و چرا شد...درگیر ادبیات ترحم برانگیز کاربران نشین...خیلی ها با همین ادبیات سعی میکنن دلسوزی بگیرن و بعدش بیچاره تون کنن ...

اگر ندیده بودم به چشم خودم،  احساس مسیولیت نمیکردم نمی نوشتم...قطعا دارم از موضوع مهمی صحبت میکنم. پس مواظب خودتون باشین ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺