2737
2734
عنوان

داد زدن سر‌بچم

207 بازدید | 24 پست

خانما تو‌رو‌خدا از تجربه هاتون بگید

دخترم دو سالشه از همون اول فوقالعاده بدخوابه و این بدخوابیش واقعا منو از پا دراورده...اصصصصصلا نمیزاره بخابم شبا..دو شب ب زور میخابه سه و‌نیم پامبشه تا پنج جیغ میزنه..دم صبح باز سه چهار ساعت میخابه..ظهرام زیاد نمیخابه..خیلی جیغ میزنه همه چی با زور میخاد ..بدغذاییشم ک معضلیه واسه خودش

من دیگه واقعا کم اوردم رفتم دکتر مشکلاتمو ک گفتم گفت چقد نشکل داری یکی یکی بگو ..قرص ارامبخش نوشت و‌کلی ویتامین..بعدم ارجاع داد مشاوره

خاستم بگم دیگه مریض شدم..اعصابم ب شدت ضعیف شده

سزش خیلی داد میزنم..امشب همین الان خابید در حالی م اتو رو‌بغل کرده بود و می‌گفت واسه اتو لالایی بخون

من شاغلم استرس کاریم بالاس بچمم از اینور

ااااااااااقعا درمانده شدم

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرکارنرویه مدت وقتتوبزارواسه بچه درست میشه

نمیتونم. نرم

کار واسه خودمه نرم زندگیمون رو‌هواس

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
حق داری بخدا عزیزم..دیگه بچه ۲ ساله حداقل شب رو باید خوب بخابه ولی در طول روز اصلا فعالیت بدنی ...

خییییلی شیطونه بی نهایت

ختی ی دیقه نمیشینع..با اینکه دختر بچس هیلی شلوغه...اولین نفر بودی حق دادی..واقعا دو ساله نخابیدم شبا رو..دیگه بریدم

خدا بهت صبر بده بهش گوشی بدی خوراکی کارتون بذاری و... ساکت نمیشه به هرحال جیغ میزنه 

بازور چیزی خواست نده

والا یه کاری کن ازت بترسه شده آروم بزنش اگه هیچ جوره درست نمیشه

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  

جو خونه اتون آرومه ؟؟؟؟

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
2740
عزیزم بچه ها همینن ولی درسته سخت ولی زود میگذره این روزا و اگه می تونی یک مدت سر کار نرو 

نمیتونم ...اگه بخامم نمیشه..خونمونو فروختیم سرمایه کار کردیم..نرم رو‌هواس همه چی

خدا بهت صبر بده بهش گوشی بدی خوراکی کارتون بذاری و... ساکت نمیشه به هرحال جیغ میزنه  بازور ...

اخم میکنم نفسش میره انقد جیغ میزنه..شدیدا وابسته اس

جدیدا دستشویی هم میرم باعام میاد

آموزش ببین هیچی بهتر از آموزش نیست هرچقدر بری مشاور تا زمانی که خودت تربیت رو صفر تا صد بلد نباشی نمیتونی مدیریت کنی چون هر جا رو بگیری یه جای دیگه میزنه بیرون بعد مشاور نمیتونه با در نظر گرفتن شرایط خانوادگیت نظر بده ولی تو وقتی خودت بلد باشی میتونی راه مخصوص به خودت رو پیدا کنی 

ضمن اینکه داد میزنی شعور بچه رو در سطح داد میاری پایین بزرگ تر میشه تا داد نزنی اصلا نمی‌فهمه که باید به حرفت بها بده متاسفانه قائله به همینجا ختم نمیشه

از یه جایی به بعد داد زدنت هم عادی میشه داد هم میزنی ولی اون کار خودشو می‌کنه بعد میای تاپیک میزنی که تا کتکش نزنم نمی‌فهمه بعد شعورش رو در سطح کتک میاری پایین 

از یه جایی به بعد کتکش هم میزنی نمی‌فهمه بهت میگه اصلا هم درد نداشت و کار خودشو می‌کنه 

نذار این مسیر رو بری چون این ره که میروی به ترکستان است همین اول آموزش ببین نذار شعور بچه ت توی سطح پایینی از روابط شکل بگیره 

هم برای تربیت فرزند هم برای تنظیم خواب بچه هم آموزش هست آموزش ببین فقط راه سالم دومی وجود نداره

جو خونه اتون آرومه ؟؟؟؟

منو شوهرم خوبیم

جو‌خونه هم ارومه

فقط دخترمه ک باعث میشه داد بزنم

سر داد زدن من با شوهرم دعوامون میشه

وکرنه خودمون مشکلی نداریم

چقدر منو تو و دخترامون شبیه به همیم، منم همین مشکلات رو با بچه ام دارم با این تفاوت که من شاغل نیستم 🤕😓

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
آموزش ببین هیچی بهتر از آموزش نیست هرچقدر بری مشاور تا زمانی که خودت تربیت رو صفر تا صد بلد نباشی نم ...

از کجا میتونم اموزش ببینم

متاسفانه مشکل اصلیم اینه ک خودم مشکل عصبی پیدا کردم

یک‌سالع دارو میخورم  هیچ‌فرقی نکردم بدترم شدم

نمیتونم ...اگه بخامم نمیشه..خونمونو فروختیم سرمایه کار کردیم..نرم رو‌هواس همه چی

عزیزم هم شما حق داری هم اون بچه منم گاهی که میخوام سر بچه هام داد بزنم میگم این من بودم که این طفل های معصوم رو اوردم تو این دنیای پر استرس وگرنه اینا راحت برای خودشون بودن بدون هیچ دغدغه ای و این حقو از خودم میگیرم و هیچ منتی هم براشون ندارم 

ولی تربیت بحثش جداست لوسشون نمی کنم و هر چیزی که بخوان هم اول شرایط رو میسنجم و اگه اوکی بود تهیه می کنم نه هر چیزی که خواستن 

2706