2737
2739
عنوان

بچه باطری خورده🥹😔

208 بازدید | 17 پست

امشب فهمیدیم بچه ی همکارهمسرم باطری خورده فوت کرده🥹پسربچه ی یک سالو نیمه بود میگن باطری نیم قلمی خورده خیلی داغونن خانوادش واسه آرامش دلشون دعا کنید.خودمم دوتا بچه کوچیک دارم خیلی ترسیدم لطفا مواظب باشید باطری و اینجور چیزارو دم دست بچه نذارید خیلی خطرناکه.

من تاحالا نشنیده بودم با باطری همچین اتفاقی بیفته شما میدونستین؟!

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعضی اسباب بازیا از اون باطری سکه ای ها دارن هواستون باشه

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸
باطری نیم قلمی خفه شده؟ 

نه مثله اینکه میگن سمیه ب مری و..آسیب میزنه

وتی وای وای الهی بمیرم واسه اون طفل معصوم الهی بمیرم واسه مامانش  اسی جانم کاش نمیگفتی الان من ...

خدانکنه عزیزم.منم همش تو فکرشم خودمم بچه کوچیک دارم نمیدونستم این اتفاق میفته گفتم اطلاع بدم بقیه هواسشونو جم کنن آخه بعضیا باطریو ب عنوان اسباب بازی میدن دسته بچه

نه مثله اینکه میگن سمیه ب مری و..آسیب میزنه

مطمئنی باطری نیم قلمی بوده؟ چون تا جایی که من اطلاع دارم و پرسیدم از دکتر باطری قلمی و نیم قلمی به شرطی که باعث خفگی نشه باعث مرگ نمیشه. اون باطری‌های کوچیک گرد که توی ساعت مچیا هست اونا باعث مرگ میشه و خیلی خطرناکن. 

در هر صورت خدا به پدر مادرش صبر بده😔

خدانکنه عزیزم.منم همش تو فکرشم خودمم بچه کوچیک دارم نمیدونستم این اتفاق میفته گفتم اطلاع بدم بقیه هو ...

الهی بمیرم 

الهی خدا کوچولوتو حفظ کنه عزیزم منم دختر کوچولو دارم به همین خاطر میرم تو فکر

مطمئنی باطری نیم قلمی بوده؟ چون تا جایی که من اطلاع دارم و پرسیدم از دکتر باطری قلمی و نیم قلمی به ش ...

نمیدونم امشب تو گروه همکارا همه تسلیت گفتن .میگفتن ک باطری نیم قلمی بوده