2733
2734

پارسال همین موقع ها پانکچر شدم ۱۲ تا تخمک همه شم جنین شد

فروردین انتقال دادم‌منفی شد دیگه ولش کردم تا شهریور انتقال دومم مثبت شد الانم‌ پسرم تو دلم داره وول میخوره ایشالا قسمت همه ارزو دارا

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه از تجربه هات بگی در مورد انتقال مثبتت

توی انتقال اولم دکتر گفت استراحت مهم نیست ۳ روز اول نسبی باشه بقیه ش زندگی عادی منم استراحتی نداشتم و به توصیه دکتر گوش دادم 

ولی انتقال دومم از چند ماه قبلش سیاه دونه و عسل صبح ناشتا میخوردم و جنینم رو به توصیه دوستم بلاست کردم که خیلی شانس بالاتری داره استراحتم که کامل استراحت داشتم تا ازمایش دادم واقعا اینا بی تاثیر نبود

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
یعنی ۱۴ روز استراحت کامل بودی؟

اره حال روحیمم خوب نبود همش میخواستم بخوابم و تو گوشی باشم

پارسال همین موقع ها پانکچر شدم ۱۲ تا تخمک همه شم جنین شد فروردین انتقال دادم‌منفی شد دیگه ولش ...

خدا حفظش کنه برای منم دعا کن خیلی حالم بده ....شما مشکلت چی بود خودت یا همسرت؟ 

کدوم مرکز انجام دادی؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
چه خوب خداروشکر 

ایشالا به زودی باردار شی

تعیین جنسیت هم کردی

نه من بچه اولم بود برام فرقی نداشت

2706