2737
2734

من به شدت متنفرم از اینکه ناغافل ازم عکس بگیرن و متاسفانه شوهرم علاقه ی خاصی به این کار داره صد البته از روی عشق نیست و کاملا از کرمکی بودنشه و جهت اذیت و میران شعور پایین اونم نه عکس یه هویی قشنگ مثلا زمانی که اینجوریم😫😩💩👹👺🫤😟🥸🤓🫠 دقیقا با این قیافه ها بعد جالبه می‌فرسته واسم و میگه دیدی اینو و میخنده و من به شدت واکنش نشون میدم اصلا نمیتونم کنترل کنم خودمو و اعتماد به نفسم سفره امشب دوباره اینکارو کرد و کلی مسخرم کرد مجبورش کردپاک کنه ولی بعید میدونم چون آدمی نیست که پاک کنه نمیدونم حق دارم یا زیادی حساسم اینم بگم از نظر اون من خیلی زشتم اینو بارها شنیدم و حس کردم  ازش و خودشو خیلی بالاتر میدونه مخصوصا بعد از زایمان دومم و کلا هیچ ارزشی واسش ندارم حالا واقعا من خود کم بینی دارم یا اون بی شعوره؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودش بهت گفته زشتی؟؟؟

میتونی بری تغییراتی تو صورتت بدی مثلا ابروهای و میکرو یا فیبروز کنی ،موهات و رنگ کن ناخن بکار ،فیشیال پوست برو نمیدونم از این چسان فیسان های ما خانوما تا به حال بیای 

2740
در بیشعور بودن اون ک شکی نیست اما از من به تو نصیحت ایندفعه که عکس گرفت هیییییییچ واکنشی نشون نده م ...

اخه نگه میداره الان گاهی واسه ۷ ۸ سال پیشو داره میاره میبینه و میخنده

عزیزم ۱۰ ۱۱ سال گذشته داستان داره این 

نه برام جالبه

چون من مجردم و باید خیلی بی عیب و نقص باشم تا پسری کامل واسه ازدواج بخوادم

این اگه نظرش این بود مگه ازدواج شوخیه که با کسی که نمیپسندیش ازدواج کنی

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
خودش بهت گفته زشتی؟؟؟ میتونی بری تغییراتی تو صورتت بدی مثلا ابروهای و میکرو یا فیبروز کنی ،موهات و ...

باور میکنی هیچ کدومو اجازه نمیده حتی در حد اصلاح صورت و ابرو اونم خودم خونه انجام میدم

2706