2752
2734
عنوان

گواهی موقت دیپلم

161 بازدید | 16 پست

بعضی مدارس اعلام کردن که بیاید تحویل بگیرید ولی مدرسه من هی میگ ن نیومده 

من واسه ثبت نام دانشگاهم بهش نیاز دارم چیکار کنم اخه🥲

برم اموزش پرورش بهم میدن؟

گواهی موقت بهت میدن

با همونم ثبت نام میکنن دانشگاها

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم منظورم همون موقته  مدرسم هی میگ نیومده ولی دوستای دیگم ک مدرسشون فرق میکنه گرفتن

شما امسال دوازدهمی؟

یا مدرسه رو تموم کردی 

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
ن تموم کردم کلا

پس چه عجیب که ندادن

مدرسه ی ما مرداد داد😐

نمیدونم برپ اموزش پرورش میدن بم؟

آره عزیزم برو حتما

سلام منم دی قبول شدم،گواهی موقت دیپلمتو گرفتی؟

خودمم امروز زنگ زدم مدرسه میگه نیومده

دانشگاه هم ک اینترنتی ثبت نام کردم هنوز که نتیجه نیومده

از طرف دانشگاه چی بهت گفتن؟

ترم دوم هم داره شروع میشه هنوز خبری ب ما ندادن😕

سلام منم دی قبول شدم،گواهی موقت دیپلمتو گرفتی؟ خودمم امروز زنگ زدم مدرسه میگه نیومده دانشگاه هم ک ...

سلام والا امروز رفتم مدرسه فقط کازنامه  ریزنمراتمو داد گف گواهی موقت نیومده در صورتی ک یکی از دوستام مدرسش اکباتانه هفته پسش گواهی موقت داده بهشون

سلام منم دی قبول شدم،گواهی موقت دیپلمتو گرفتی؟ خودمم امروز زنگ زدم مدرسه میگه نیومده دانشگاه هم ک ...

منم واس ثبت نام دانشگاه میخام مدیر مدرسه گف ی دو س روزی صبر کن