2737
2734
عنوان

شوهراتون در مورد زن دوم حرف میزنن😏

2626 بازدید | 93 پست

همسرم یه روز تعطیل رفت پیش دوستش .اونوقت این دوستش خونه مجردی داره منم اعصابم خورد بود .آخر شب هنوز همسرم نیومده بود پیام دادم هر خراب شده ای هستی بمون همونجا جواب داد چشم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بنده خدا راجع به زن دوم حرف نزده که

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

الان چه ربطی به زن دوم داشت؟

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی به زن دوم داشت

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728
2740

بعد یه ده دقیقه بعد رسید خونه ساعت نزدیک دوازده شب اینا بود اومد تو 

اصلا نگاش کردم 

اونم هی صدام زد منم محل ندادم اومد خابید

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲