2737
2734
عنوان

مامانم گریه مو در میاره

238 بازدید | 12 پست

مامانم همیشه به پسرش توجه داره

با شوخی رو اعصاب من راه میره داداشمو بابام

بعد باهم میخندن 

میگن فلان...لعنتی

منم به داداشم  گفتم لعنت خدایان عامون بر تو باد

بعد مامان هزار جور حرف بهم گفت در حینی که از درسم گذشتم و داشتم ظرف هارو میشستم

دیگه هق هق گریه نزاشت ادامه بدم زدم تو اتاقم

موندم با مامانم چطوری برخورد کنم که غصه نخورم

مثل آدام های سمی میمونن 

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

مامانم میگه من جای داداشت باشم همچین له ت میکنم

یا میگه سوار ماشینش نکن دیگه

بره زودتر از این خونه

حالا اونا هر چقدر منو اذیت کنن مامانم خوشحال میشه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
پس چرا من دخترمو بیشتر دوست دارم ؟؟اینجا شنیدم اکثرا میمیرن واسه پسرشون

من یه دختر دارم ولی تو دلم همیشه ارزوی پسر داشتن دارم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا من دخترمو بیشتر دوست دارم ؟؟اینجا شنیدم اکثرا میمیرن واسه پسرشون

تو استثنایی

حالا مثلا آومدی نظر بدی مثلا

من بیشتر ناراحت شم

2728
انشالله پسر دار هم میشی

ممنون عزیزم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738
ای خدا امان از پدر و مادرهایی که بین بچه هاشون فرق میذارن  بگو بهش در آخر هم منه دختر میام ...

فط امروزشو میبینه

الان راهکار  بدین فقط نگین که دختر دوس داره کی پسر

شوهر کن راحت شی ..خودمم میخام همین کار و کنم

شوهر خوب خدا کنه بیاد

امیدوارم