2737
2734

سلام،کسی هست یکسال مونده بعد برگشته شهر خودش شوهرش رفت و امد میکنه؟

من نمیتونم بمونم تصمیم دارم برگردم 

میشه از تجربه هاتون بگید راهنماییم کنید 

از پیش شوهرت نرو

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تجربه ندارم.اگر مسافت زیریکساعت هست همسرتون میتونه رفت و امد کنه ولی اگربیشترهست کنارش باش

نه شهر خودم اذربایجان غربیه اومدم بندرعباس،اصلا با اب و هواش و شهر و فرهنگشون سازگار نیستم،اگر شوهرم رفت و امد کنه ۲۰ روز میاد اینجا ۱۰ روز میاد مرخصی

2740

من تاپیک قبلی تونو خوندم 

خونتونو عوض کنید 

حالتون بهتر میشه یه خونه دلباز 

برگردی شهر خودت پیش دوستا که چی بشه همون دوستات همه سرخونه رندگی خودشون هستن 

پدرومادرتم همینطور 

بمون پیش همسرت تنوع به زندگیت بده با همدیگه برید بیرون دور برنید برلی هم وقت بزارید 

نه شهر خودم اذربایجان غربیه اومدم بندرعباس،اصلا با اب و هواش و شهر و فرهنگشون سازگار نیستم،اگر شوهرم ...

بنظر آب و هوا و فرهنگ رو بهونه میکنی احتمالا دلتنگ خانواده و دوستان و آشنایانی

من تاپیک قبلی تونو خوندم  خونتونو عوض کنید  حالتون بهتر میشه یه خونه دلباز  برگردی ...

چاره ای نداشتیم بیاییم اینجا خونه ها گرونن اجاره شون البته به اینجاهم کم اجاره نمیدیم،تو دوران نامزدی و یه مدت بعده ازدواج شوهرم رفت و امد میکرد حس میکنم اونمواقع زندگیم بهتر از این بود حالم خوب بود الان زندگیم بوی غم گرفته

2706