2752
2734
عنوان

دوست پسرم بهم گفت کمبود محبت داری

318 بازدید | 32 پست

البته اکسم گف .ینی یه شب قرار شد یه ویژگی خوب ویه بد همدیگه رو بگیم من برا اونو گفتم و اونم برا من گف احساس میکنم کمبود محبت داری

اونموقع گارد گرفتم ولی بعدش که فکر کردم دیدم منم یه ادمم و ممکنه راست گفته باشه و عیب خودمو بفهمم . شما بگین نشونه اش چیه و اگ واقعا داشته باشم چجوری درمانش کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه بی تربیت بوده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

روانشناس نیست که انقدر جدیش‌گرفتی

خواهرت یا داداشت بگه دو تا فهش آبدار هم‌بهش میدی😂😜

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

خوشم نیومد از حرفش 

اون آقا درکی از احساس و علاقه نداشتند و بسیار بی ادب بودند 

شما روی اعتماد به نفست کار کن عزت نفست بالا ببر تا محتاج افراد نالایق نباشی 

بیشتر می‌خوره خود اون آقا عقده ای بوده باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بگو تو هم کمبود شعور داری

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎