2737
2734

سلام بچه ها خواهش میکنم هرکسی میتونه جواب بده یا دلداری یده خیلی استرس دارم. شوهر من مدت زیادی هست سوزش معده داره اینم بگم صبحونه نمیخوره و ناهار دیر میخوره و شام هم معمولا ۱۲ شب ک از سر کار میاد. ۲۰ کیلو هم اضافه وزن داره اما خب چاق نیس چون قدش بلنده معلوم نیس اصلا. فقط%شکم کمی داره . اهل دکتر رفتن هم نیس دو بار به زور من بخاطر درد و سوزش معده رفت دکتر یبار پیش افضل آقایی توی مشهد و یبارم پیش دکتر بهاری این دوتا را خیلی تعریف شنیده بودم و ب اصرار من رفت اما متاسفانه داروهای چرت و پرت دادن بهش و بر خلاف تصور من ک فکر میکردم می‌فرستند آندوسکوپی نفرستادن فقط چکاب خون و مدفوع داد و پارسال میکروب معده داشت و درمان شد اما خب من بارها مشکلش را توی اسنپ با دکترها مختلف مطرح کردم گفتن ک بره آندوسکوپی و وقتی بهش گفتم خیلی داغ کرد ک خودت این دکترها را وقت گرفتی برام گفتی خوبن الان باز میگی دکتر اسنپ گفت و فلان..... دیگه واقعا خیلی نگرانم و اینم دیگه دکتر نمیره یکی اینکه سوزش و درد داره گاهی و باد گلو هم زیاد میزنه اما خب ماه قبل آزمایش داد میکروب معده نداشت دیگه من همش میگم نکنه سرطان بگیره از فکرش در نمیام اصلا از زندگی افتادم

عزیزدل

حتما درمان کنید معده رو و سبک غذاییشون رو کمک کنید اصلاح بشه

اما در مرحله فعلی بنظر میاد ی میکروب معده یا نهایتا ورم معده باشه..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

چرا یهو فکرت رفته روی سرطان؟ 

یکی از نشونه‌های اصلی سرطان وزن کم کردن بیعلت و یک‌باره‌ست. 

آروغ زدن و سوزش و درد معده از گوارش سرده. یه مدت بارهنگ و نعنا بهش بده رفع میشه. فست فود هم تا جایی که امکانش هست مصرف نشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه دکتر نمیاد

لااقل تا جای ممکن غذاشونو اصلاح کنید و طبق تایم بدید بخورن

و داروهای گیاهی بدید ، عرق نعنا ، عرق زنیان ، بومادران ، گل سرخ و هل تو چای..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
چرا یهو فکرت رفته روی سرطان؟  یکی از نشونه‌های اصلی سرطان وزن کم کردن بیعلت و یک‌باره‌ست.  ...

نمیدونم آخه کلا ترس از دست دادنش رو دارم کسی جز اون ندارم خیلی نگرانم 

نمیدونم آخه کلا ترس از دست دادنش رو دارم کسی جز اون ندارم خیلی نگرانم 

شما اول خدا رو داری عزیزم

بعدم همسر شما مشکل خاصی نداره

ضمن اینکه با استرس داشتن اول به خودت آسیب می‌رسونی. 

2738

تمام خاطراتمو مرور کردی ، حالم خیلی بد شد

اگر میدونست سرطان معده چیه، شب میرفت دم مطب میخوابید تا صبح بره آندوسکوپی

من دلگرمی الکی نمیدم با این علائم شاید هلیکوباکترش ریشه کن نشده باشه و گاستریت هم گرفته باشه و بخواد همینجوری ادامه بده چندسال دیگه...

راهکار میگم

اول بگرد دکتری که تو آندوسکوپی مهارت داره پیدا کن، یه نسخه آندوسکوپی هم براش بگیر، بزارش تو عمل انجام شده و بگو بریم آندوسکوپی(البته ناشتایی و بخور و نخور داره قبلش)

ان شاءالله که به موقعه درمان بشن و گرفتار اون اسمشو نبر نشین