2733
2734

ممکنه چاقت کنه و چرخه قاعدگیت رو بهم بریزه

بستگی به بدنت داره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام.عوارض که 100 درصد داره ولی تو هر کسی یه جور خودشو نشون میده.واکنش ها متفاوته.

من روزی یه پینچ زعفران می خورم.تأثیر مشابه فلوکستین داره ولی با عوارض خیلی کم.البتّه سه چهار روز اوّل پریود باید قطع بشه.

TÜRK _ ISTJ ❤️
2738
ممکنه چاقت کنه و چرخه قاعدگیت رو بهم بریزه بستگی به بدنت داره

عزیزم خونریزی رو زیاد میکنه دکتر به من داده هنوز نخوردم خودم هر ماه خونریزی دارم میترسم بدتر بشه

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
از دوز خییییلی کم شروع کن چون برای من باعث اضطراب شدید و تپش قلب شد

خودم قرص واسه تپش قلب استفاده میکنم دکتر گفت داروی خیلی خوبیه واسه وسواس فکری

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
عزیزم خونریزی رو زیاد میکنه دکتر به من داده هنوز نخوردم خودم هر ماه خونریزی دارم میترسم بدتر بشه

برای من توی این زمینه عوارض نداشت

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷