2733
2734
عنوان

زندگیم رنگ غم گرفته

1151 بازدید | 99 پست

از وقتی آزمون استخدامی شرکت کردم جواب آزمایش همسرم اومده دارم دق میکنم ی خورده نگاه به جزوه میکنم ی خورده گریه میکنم بعد میخوابم

توان زندگی کردن رو ندارم 

من از بارداری طبیعی هم میترسم چه برسه به💔آی وی اف

حالم خیلی بده 

جواب آزمایش و سونو زو تو تاپیک های قبل گذاشتم دیگه توان ندارم دوباره بذارم تو زو بخدا حقیقت و تجربه تون رو بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=328554877]عزیزم همسرت مشکل داره تو بارداری؟[/QUOTE

آزماایش اسپرم دادن کلاس آ یعنی تحرک صفر و کلاس بی ۳درصد کلاس سی ۲درصد کلاس دی ۹۵درصد

تعداد توتال اسپرم۷/.

سونو هم گفتن واریکوسل خفیف گرید ۱ و هیدروسل دارن

دنیا رو سرم خراب شده

2728
[QUOTE=328554877]عزیزم همسرت مشکل داره تو بارداری؟[/QUOTE آزماایش اسپرم دادن کلاس آ یعنی تحرک صفر و ...

چرا عزیزم دنیا باید رو سرت خراب شه؟

اینکه همسرت بچه شاید نتونه بهت بده؟

بچه مگه چیه؟نمیگم بده ولی خب سرتا پا دردسره 

من خودمم یک ساله تو اقدامم ولی نمیشه دکتر رفتیم به شوهرم گفتن مشکوک به واریکوسلی و فلان یه مدت قرص خورد قلبش درد میکرد توش قلب میگرفت خودم دیگه نذاشتم بخوره،آزمایش خودمم مشکلی نداره فولیکلم فقط یدونست اونم با اندازه ۱۵ ، جلوگیری نمیکنیم میگیم توکل به خدا ، خدارو چه دیدی شاید معجزه شد اگرم نشد که میریم برای راه های دیگه اونم نشه خب به درک بازم باهم بدون بچه زندگی میکنیم 

سخت نگیر میدونم آرزو داری مادر شی ولی اصرار نکن شاید مصلحت هست 

چرا عزیزم دنیا باید رو سرت خراب شه؟ اینکه همسرت بچه شاید نتونه بهت بده؟ بچه مگه چیه؟نمیگم بده ولی ...

وای عزیزم اصلا نمیتونم فکرشو کنم فک کن دو سال جلوگیری کردم بخاطر ترس از بارداری د زایمان حالا ببین کارم به کجا کشیده 

2738

می‌دونم سخته برات بدون بچه اما خب فک می‌کنی مثلا بچه دار بشی زندگیت چطور میشه ؟ نمیشه منکر حس مادری شد اما نمیخام ناشکری کنم زندگی با بچه هم سختی و دردسر های خودشو داره الان ک فعلا بچه نداری عشق و حال زندگی رو بکن ک بعداً با بچه شاید نشه ب همه کارات برسی و افسوس این روزا رو بخوری 

می‌دونم سخته برات بدون بچه اما خب فک می‌کنی مثلا بچه دار بشی زندگیت چطور میشه ؟ نمیشه منکر حس مادری ...

عزیزم یعتی اینقدر اوضاعم خرابه که به زندگی بدون بچه دلخوشم میکنید💔

وای عزیزم اصلا نمیتونم فکرشو کنم فک کن دو سال جلوگیری کردم بخاطر ترس از بارداری د زایمان حالا ببین ک ...

چرا از بارداری باید بترسی؟

اتفاقا بارذاری لذت بخش ترین حسیه که زنا تو عمرشون تجربش میکنن،خدا نصیب همه منتظرا بکنه ایشالا

یه موجود زنده تو دلت باشه این ترس داره؟

وقتی باردار شی انقدر پشیمون میشیا از این حرقت چون انقدر حس خوبیه انقدر لذت داره که تو هیچی نیست من درسته تا الان باردار نشدم ولی از بقیه مامانا این حرفو بهت میگم و حس خودمم همینو میگه،بعدشم الان دیگه علم پیشرفت کرده موقع زایمان هیچ دردی نمیکشی چه طبیعی چه سزارین در ضمن خدا در هر شرایطی صبرشم به آدم میده من ایمان دارم به این حرفم 

من خودم خیلی مشکلات دارم ولی همیشه توکلم به خداست

2706