2737
2734

دخترم خیلی دوست داشت غروب رفتم با عجله یدونه سطلی براش خریدم دیگه توجه نکردم...الان اینو چیکارش کنم بدم رو فرش بازی کنه بعد موقع جمع کردن بهم میچسبن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روفرشی بنداز ولی به فرش نمیچسبه راحت با جارو جم میشه

۳/۱۶ وزن۸۹🤦‍♂️🤦۴/۱۶ وزن۸۴😍🤩😍۵/۱۶ وزن۸۰🥰🥰وزن هدف ۶۸😜🤪🤪🤪🤪💪💪💪💪💪💪نتونستم ب هدفم برسمو خدا بهم ی نی نی داد

نه بابا یه سفره ۴نفره پهن کن زیر دستش بریزه رو فرش فقط باید بکشیش تو جارو برقی 

خواهرم میذاره تو سینی ولی همون سفره بهتره تازه من زیرسفره زیر سفره ای هم مینداختم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

ما هم داریم یه نایلون بزرگ دارن اونو میندازم یدونه روفرشی کوچیک دارم اونو هم رو نایلون 

هر چقدرم تمیز بازی کنه بازم کلی کثیف کاری داره باید جارو بکشی 

الان دیگه نمیدم بهشون واقعا مزخرفه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

۱۷ سالمه عاشق این شن های بازی ام تو سینی باید بازی کنه و دستم خوبه بعد بازی بشوره کلا سعی کنید دستامونو با مایه روزی ۵ یا ۶ بار بشوریم

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
پس چرا بچه ها اینقدر دوست دارن...این که درد سره من فک کردم یه مدت راحت میشم

خب چه دردسری ؟؟؟یه سفره زیر دستش بنداز بازی کنه بچه اتفاقا بچه خیلی سرگرم میشه پسر من ذوزی چند بار پهن و جمع میکرد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اون خمیر چند رنگا اونا هم کثیف کاری داره؟ از اونم گفته بخرم فعلا نخریدم براش؟

نه اونا بهتره ولی همونم باید یه چیزی زیر دستش بذاری سینی ای نایلونی

2706