2752
2734
عنوان

تشخیص جنسیت از ضربان قلب جنین

365 بازدید | 37 پست

سلام ضربان قلب جنین 6هفته 145بود به نظرتون جنسیتش چی میتونه باشه؟

وقتی که انسان آموخت که چگونه با رنج هایش تنها بماند و چگونه بر اشتیاقش بر گریختن چیره شود؛آنوقت چیز زیادی نمانده که یاد نگرفته باشد.🙂🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هم مثل من ۶ هفته هستی میشه بپرسم آخرین پریودتون چندم بوده؟

منظورتون از اخرین پریودی زمانی که پریود شدم یا زمانی که پریودیم تمام شد؟

وقتی که انسان آموخت که چگونه با رنج هایش تنها بماند و چگونه بر اشتیاقش بر گریختن چیره شود؛آنوقت چیز زیادی نمانده که یاد نگرفته باشد.🙂🤍
سلام اسی یه سوال من ۱۳ دی آخرین پریودیم بوده الان ۶ هفته ۱ روز برام میزنه سن بارداری انلاین که حساب ...

من 6هفته و یک روزمه قلبش خداروشکر تشکیل شده

زمانی که پریود شدی

9/25توی سنو گفتن 6هفته یک روز بخای عکسشو میزارم

مباک عزیزم انشالله بسلامتی بیاد بغلت گلم برا منم دعا کن سالم باشه و جنسیت دلخواهم

ممنون همچنین شما اولین بارداریتون هست؟

دختر هست شاید😍صدرصد نمیشه گفت ولی ضربان بالای 160 پسر میشه اکثرا 

اخه منم شنیدم هرچی بیشتر باشه دختره ولی من برام مهم نیس دختر پسر. چون کنجکاوم میخام بدونم دختر دار میشم یا پسر دار

فکر نکنم تعداد ضربان به جنسیت ربط داشته باشه ولی دو هفته پیش دکترم که با دستگاه صدای قلب بچه مو گوش داد جنسیتشو گفت

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706