2752
2734
عنوان

گوشیم چرا اینطور شده؟

60 بازدید | 9 پست

من گوشیمو تازه خریدم امروز که خواستم فعالش کنم هرکاری میکنم نه وای فای نه داده به هیچکدوم وصل نمیشه برم مرحلع بعدی .

باید چکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سفارش دادم الان باید چکار کنم ؟ 

خودت میتونی فعالش کنی برو تو سایت همتا یا تو گوگل سرچ کن فعال سازی گوشی همراه توضیح میده چیکار کنی ..البته به شرطی که قبل از شما کسی فعالش نکرده باشه و به اسم یه نفر دیگه نباشه ..من خودم هفته پیش برا خواهرم فعال کردم 

سینگل به گوری تا ابد 
خودت میتونی فعالش کنی برو تو سایت همتا یا تو گوگل سرچ کن فعال سازی گوشی همراه توضیح میده چیکار کنی . ...

اها میدونی اصلن به این مرحله نرسیده دیدی تازه روشن میکنی زبان و ایمیل و اینا میخواد اونجا برا ایمیل وصل نمیشه بره تو

[QUOTE=328540533]اها میدونی اصلن به این مرحله نرسیده دیدی تازه روشن میکنی زبان و ایمیل و اینا میخواد اونجا برا ایمیل ...[/QUOTE

گوشی خواهر من شیائومی بود بعد از روشن شدن ایمیل خواست ولی قسمت رد شدن رو زدم و دیگه ایمیل نخواست و وارد صفحه اصلی شد ..

سینگل به گوری تا ابد