2733
2739

انقدر سر این بیماری جدیدم و عوارض قرصام مشکلات زیادی برام ب وجود اومده ک خجالت میکشم به کسی بگم دوطرف پهلوهام ب سمت جلو درد خفیفی داره.از ترسم دکترم نمیرم. میشه بگید علائم سنگ کلیه چیه؟

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
من فقط دلدرد داشتم هیچ علائم دیگ ای نداشتم بعد تو ازمایشمم مشخص نشد ولی سونو رفتم سنگ بود دردشم خیل ...

من زیر سینم چپ و راست معدم انگار.زیاد پایین نیس. اونجام درد میکنه. نمیدونم اونجا کجاست؟ البته سر این قرصای لعنتیم شکمم هم خوب کارنمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من زیر سینم چپ و راست معدم انگار.زیاد پایین نیس. اونجام درد میکنه. نمیدونم اونجا کجاست؟ البته سر این ...

خب ببین کلیه قسمت عقبیه ناحیه شکمه

اگ زیر سینه و نزدیک معدس مال کلیه نیست

ولی برو دکتر سونو بده خیالت راحت شه

خب ببین کلیه قسمت عقبیه ناحیه شکمه اگ زیر سینه و نزدیک معدس مال کلیه نیست ولی برو دکتر سونو بده خی ...

انقدر رفتم دکتر دیگه خجالت میکشم.از طعنه های مردم از حرفاشون.شاید قایمکی رفتم..

نمیدونم چطوری بگم از معده پایین تر از مثانه بالاتر😂 سمت چپ و راست امیدوارم زود خوب شی✨

فهمیدم کجارو میگی. ن بالاتر از اونه یکم. 

ممنونم. شما چجوری خوب شدی؟

2740
انقدر رفتم دکتر دیگه خجالت میکشم.از طعنه های مردم از حرفاشون.شاید قایمکی رفتم..

درکت میکنم منم امسال اینقد همه جور بلایی سرم اومد هربار سر یچیزی تو راه دکترم واقعا دیگ خجالت میکشم بگم جاییم درد میکنه🥲

فقط یچیزی استرس و بزاری کنار و کنترلش کنی بیشتر مشکلا حل میشه

فهمیدم کجارو میگی. ن بالاتر از اونه یکم.  ممنونم. شما چجوری خوب شدی؟

دکتر گف داره دفع میشه ولی خب نشد

دیگ ام نرفتم دکتر الان وقتی سرما میخوره بم یا زیاد تکون میخورم دردش شروع میشه باز

درکت میکنم منم امسال اینقد همه جور بلایی سرم اومد هربار سر یچیزی تو راه دکترم واقعا دیگ خجالت میکشم ...

واسه من از قرصامه ک متاسفانه نمیشه قطعش کرد ضروریه استفادش