2733
2734
عنوان

حمله سگ

195 بازدید | 31 پست

سلام دوستان.... من واقعا نمیدونم اینایی که جلوی جمع آوری سگ های ولگرد رو میگیرن فازشون چیه؟ امروز نزدیک بود یه سگ تیکه پاره م کنه.... امیداوارم یه بار یکی از همونا رو  سگا بگیرن تا حساب کار دستشون بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
امروز جلوی چشم ده نفر بهم حمله کرد اگه چند تا پسر نمیومدن کمکم تیکه پاره م میکرد...... اینا بقیه رو ...

من گفتم حمله کنن به ادما ؟ چرا صفر صدین؟ یا سگ بمیره یا ادم . این وسط واکسیناسیون پنگاه دادن و ساماندهی سگا هیچی

من گفتم حمله کنن به ادما ؟ چرا صفر صدین؟ یا سگ بمیره یا ادم . این وسط واکسیناسیون پنگاه دادن و سامان ...

چند تا رو از این کارها بکنند؟  منابع مالیش از کجا تامین بشه.  سگها،  گربه ها!!!  

من گفتم حمله کنن به ادما ؟ چرا صفر صدین؟ یا سگ بمیره یا ادم . این وسط واکسیناسیون پنگاه دادن و سامان ...

والا کنار راه نون و اینا گذاشته بودن ولی انگار سگا جدیدا دیگه هیچی غیر از گوشت دوست ندارن..... اصلا واکسیناسیون انجام دادن اگه حمله کنن بازم باعث ترس مردم میشن... ترسی که من امروز تجربه کردم تو عمرم تجربه نکرده بودم

... چند روز پیش هم به برادر زاده م حمله کرده بودن

میدونی همینا چقدر هزینه داره حتی عقیم کردنشون زیادبشن که چی بشه فقط محیط زیست داغون کردن

2706