2737
2734
عنوان

خانومای متاهل بچه دار بیاین لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 54 پست

من روزا پسرمونمیخوابونم تا قشنگ بازی کنه خسته بشه عصرا زودشامموآماده میکنم ۸بهش شام میدم ۹خوابش میکنم دیگه تا صبح میخوابه بیدارنمیشه همسرمم که اومدشام میخوریم وفیلم میبینیم 

توهم بچتوزودبخوابون

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روزا پسرمونمیخوابونم تا قشنگ بازی کنه خسته بشه عصرا زودشامموآماده میکنم ۸بهش شام میدم ۹خوابش میکن ...

روزایی که مهمون میاد یا مهمون میرین یا بیرون میرین چیکار میکنین عزیزم ؟ساعت خواب بچتون ک به کل بهم میخوره

2728
دیشب سرهمین مووع شدید دعوا کردم دیگه واقعا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم  براهمین تایپیک زدم که ...

من شرایطم مثل توعه بچم یک و نیم سالشه واقعا موندم دیگه حالا بدبختی اینجاس خودمم شدیدا گرم مزاجم 😭

ب دخترت یاد بده خودش بخوابه ساعت۹ بخوابونش

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2740
من شرایطم مثل توعه بچم یک و نیم سالشه واقعا موندم دیگه حالا بدبختی اینجاس خودمم شدیدا گرم مزاجم 😭

بله منم همینم یه مدت ک یخ یخ شدم الان ولی باز اذیتم واقعا دیگه دیشب بریدم بیدارش کردک پشیمون شدم گفتم نمیخوام برگشتم بخوابم اصن هیچ تلاشی هم نکرد از بس سست بود و خوابش میومد

ب دخترت یاد بده خودش بخوابه ساعت۹ بخوابونش

عزیزم بچه دو سال و هشت ماهشه چطوری خودش بخوابه؟ همین که تو اتاق خودشم میخوابه خیلیه

مشاورش گفته تا سنین ابتدایی هم خودت باید بخوابونیش و کنارش باشی و قصه بگی خواب که رفت پاشی بیای بیرون

روزایی که مهمون میاد یا مهمون میرین یا بیرون میرین چیکار میکنین عزیزم ؟ساعت خواب بچتون ک به کل بهم م ...

میزارمش روی پام خوابش میکنم حالا هرجا باشیم .اماهمیشه زودنمیخوابونمش اکثراوقات تا ۱۲بیداره اما وقتایی میخواهیم رابطه داشته باشم ۹همه چراغاروخاموش میکنیم تی وی خاموش  تا بخوابه بعدکه خوابیدروشن میکنیم

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
سعی کن قبل اومدن همسرت به بچتون شام بدیین و زودتر بخوابونش 

این فکرم کردم ولی بعد میگم خب بچه باباشو کی ببینه پس؟؟

شب قبل اومدنش خواب باشه و صبحم که قبل بیدار شدنش میره

2706