2733
2734

سلام خواهش میکنم جواب سوالمو بدین الان برای آزمون استخدامی شما چه کتاب هابی میخونید؟ کتاب هابی که می‌خوانید خودشون معرفی میکنن؟, یا خودتون پیدا میکنید؟

برای بانک و بقیه جاهای استخدامی دیگ چی؟ خودشون کتاب معرفی میکنن؟

سلام خواهش میکنم جواب سوالمو بدین الان برای آزمون استخدامی شما چه کتاب هابی میخونید؟ کتاب هابی که می ...

سلام بعضیاشونو دقیق میگن کدوم کتاب

بعضی مباحث رو هم دقیقا نمیگن کدوم کتاب و بخونیم، فقط میگن مثلا فلان مبحث و فلان مهمه

حالا مونده به خودمون از کدوم منبع بخونیم

اسی من ثبت نام کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهش میکنم جواب سوالمو بدین الان برای آزمون استخدامی شما چه کتاب هابی میخونید؟ کتاب هابی که می ...

من منابعی که خود آموزش پرورش گفته رو میخونم تو دفتر چه راهنما زده بود

والا بقیه رو نمیدونم چون شرکت نکردم 

2731
سلام بعضیاشونو دقیق میگن کدوم کتاب بعضی مباحث رو هم دقیقا نمیگن کدوم کتاب و بخونیم، فقط میگن مثلا ف ...

کیلید سوالای پارسال سنجشو داری شما

از اختصاصی ها چی خوندی 

من منابعی که خود آموزش پرورش گفته رو میخونم تو دفتر چه راهنما زده بود والا بقیه رو نمیدونم چون شرکت ...

بببخشید خیلی زیاده  کتاباش؟ یعنی مثلا چند تا کتابه؟, من امکان نداره شرکت کنم چون یک سال دیگ مونده که لیسانس بگیرم 

بعد سر یک ماه میشه همشو خوند مثلا؟

بببخشید خیلی زیاده  کتاباش؟ یعنی مثلا چند تا کتابه؟, من امکان نداره شرکت کنم چون یک سال دیگ مون ...

ببین من خودمم تازه دارم میخونم چون اولین ساله رشته منو داره میگیره

بعد اینکه والا نمیدونم من که میخونم تقریبا دوهفتس که دفترچه اومده فهمیدم میشه شرکت کرد دارم میخونم

واقعیت اره منابع زیاده🥲دیگ هرچی بشه باید خوند تاهرجا برسی چون اولین ساله میخام شرکت کنم تجربه ندارم که بگم با این مدت خوندن میرسی یا نه

نه والا خودمم میخوام ولی هنوز نگشتم ببینم هست یا نه اختصاصی هنوز هیچی عمومی یکم خوندم و یکم تخصصی

من یکی دارم اما به نظرم جواباش غلطه گفتم ببینم کسی داره که از جواباش مطمعن باشه 

من یکی دارم اما به نظرم جواباش غلطه گفتم ببینم کسی داره که از جواباش مطمعن باشه 

به نظرم خودت اول تستا رو بخون سریع

بعد که متن و داری میخونی تسته یادت میوفته جواب و از خود کتاب پیدا کن

البته این خیلی زمان میبره من بعضیاشو اینجوری پیدا میکنم

شما چیا رو خوندی؟

من تازه درسمو تموم کردم یک ماه وقت دارم فقط

به نظرم خودت اول تستا رو بخون سریع بعد که متن و داری میخونی تسته یادت میوفته جواب و از خود کتاب پید ...

اره تست بیشتر جوابه

من خودم عمومیارو خوندم فقط تخصصی و اختصاصی هنوز نرسیدم

به نظرم خودت اول تستا رو بخون سریع بعد که متن و داری میخونی تسته یادت میوفته جواب و از خود کتاب پید ...

مگه آموزگاری شرکت نمیکنی

یک ماه که کمتر مونده

۲۱ روز وقت هست ۱۸ اسفند امتحانه

اره تست بیشتر جوابه من خودم عمومیارو خوندم فقط تخصصی و اختصاصی هنوز نرسیدم

عمومی من اندیشه و وصایای امام و اینا رو خوندم بقیه رو نتونستم خیلی زیاد بود گیجم میکرد ولش کردم

راستی رشتتون چیه و چند نفر برمیدارن

2706