2733
2739
عنوان

ازدواج بچه با مرد سن بالا

158 بازدید | 14 پست

اینجا نی نی سایته یکی میگه حامله شدم از دوستم هزاران ناسزا حواله‌اش میکنید

ولی وقتی یه دختر تن به رابطه با مرد سن بالا داده و باهاش دوسته

میگین ایول چه خوب، تازه ازدواج هم نکردن!

آدم خجالت میکشه بگه همجنس شماهاست الان میگفت بی پوله کلی فحش میدادین مگه مدرسه نداره؟ مگه دانشگاه نداره

ولی اسم ۵ تومن پول اومد به به و چه چه کردین!!

تازه خیلیا گفتن عه این که پیر نیست 

یعنی خودتون حاضرین دخترتون رو به متولد ۶۰ بدین؟

غصه نخور درست میشه.

والااینا دوره سنیش حساب می کنن

می گن این جوان،اون جوان،عالی😐

نمی گن اختلافشون چقدههه؟؟؟

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروزهمه رفتن توکارنامزدبچه داروسن بالامن اختلاف سنی زیادرونمیپسندم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731
والااینا دوره سنیش حساب می کنن می گن این جوان،اون جوان،عالی😐 نمی گن اختلافشون چقدههه؟؟؟

گفتن ۲۰ سال اختلاف سنی خیلی هم خوبه

من راضیم چه کار خوبی کرده به شماها چه

حالا تاپیکاشو دیدم نوشته از شوهرم متنفرم!

غصه نخور درست میشه.
2738
دختر متولد ۸۴ اعه باید با دهه هفتادی حداقل ازدواج کنه نه دو دهه قبل😐که اگه ازدواج میکرد سن باباش ب ...

بله درسته من منظورم کلی بود

دهه شصت تو همه چی عقب افتاد درس ازدواج استخدام اوههههههه

خاک تو سرشون واقعا من ازدواج با 10 سال بزرگترم درک نمیکنم چه برسه دوست شدن

بعد میگن چرا جهان سومی شدیم

هیچ وقت دخترا رو به پیشرفت دعوت نمیکنن فقط میگن شوهر کرد خوشبحالش 

اینا بچشونم اینجوری تربیت میکنن

غصه نخور درست میشه.
2706